Neler Yeni

Çözüldü✓ GameBooster Psu yu Akım Korumalı Prizle Kullanırsam Sistemimi Koruyabilir miyim?

DragLoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Demir
Bugün bir hazır sistem aldım. Ekran kartına göre fiyatını uygun bulup aldım ve içindeki psu GameBooster'a ait. Psu larda ortalama bilgi sahibiyim ve ovp/ocp gibi korumalı psu lar alınması gerektiğini biliyorum. Fakat sistemde bu vardı ve stokların bitme tehlikesinden dolayı hızla sipariş ettim. Akım korumalı priz almak istiyorum ve ayrıca GameBooster GB-G3380BB 650w 80+ BRONZE model psu nun korumalarını yazarsanız sevinirim. Akım korumalı priz sistemimi ne kadar koruyabilir? Forumda araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Sistemimin linki aşağıda.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
Bugün bir hazır sistem aldım. Ekran kartına göre fiyatını uygun bulup aldım ve içindeki psu GameBooster'a ait. Psu larda ortalama bilgi sahibiyim ve ovp/ocp gibi korumalı psu lar alınması gerektiğini biliyorum. Fakat sistemde bu vardı ve stokların bitme tehlikesinden dolayı hızla sipariş ettim. Akım korumalı priz almak istiyorum ve ayrıca GameBooster GB-G3380BB 650w 80+ BRONZE model psu nun korumalarını yazarsanız sevinirim. Akım korumalı priz sistemimi ne kadar koruyabilir? Forumda araştırdım ama net bir cevap bulamadım. Sistemimin linki aşağıda.

psuyu değiştirene kadar kullanırsınız hocam yakın zamanda psu değişseniz sıkıntı olmaz

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,622
İsim
Emre siyah
en azından bitfenix yapın kasayı bence

DragLoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Kankam hayırlı olsun BOMMBA gibi bir sistem almışsın 1 2 ay sıkıntı çıkaracağını pek sanmıyorum eline imkan geçtiğinde düzgün bir 550w bile sistemine yeterli olur

DragLoL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanmıyorum uzun kullanımda sıkıntı oluyor genelde
Teşekkürler, kaliteli bir psu ya geçme sürecim 6 ayı geçmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam hayırlı olsun BOMMBA gibi bir sistem almışsın 1 2 ay sıkıntı çıkaracağını pek sanmıyorum eline imkan geçtiğinde düzgün bir 550w bile sistemine yeterli olur
Teşekkür ederim, psu yu 6 ay içerisinde değiştireceğim.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,622
İsim
Emre siyah
şimdi bitfenix kasa ekstra 600 liraydı yanılmıyorsam onla alsaydın daha iyi olurdu ama hayırlı olsun

Top Bottom