Neler Yeni

GAMEGARAJ SPUDERW INTEL D4

pasham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
konu açarak yorumlarımızı alabilirsin.
İ5 13400f işlemci
Biostar H610mh ddr4 anakart
İnno3d rtx4060 ti ekran kartı
Twinmos tornado x6 32gb(2×8) ram
Kingston snv2s 1tb m2
SpiderW intel D4 diye geciyor ordan da bakabilirsiniz hem sistem hemde gamegaraj konusunda bi sıkıntı çıkarmı

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
ozan başaran
Ben pek bilgili degilm benim yazdıgımın ne eksigi var yada sizinkinin artıları neler söylermisiniz
öncelikle attığım çok daha ucuz, anakartı daha iyi biostar çokta iyi bir marka değil benim attığım sistemde msi var iyi bir markadır kendileri, benim attığım linke 4060 ti 8gb var sizinkinde 4060 ti 16gb var, aradaki 8gb vram farkı oyunlarda maksimum 2-3 fpse denk gelir o yüzden 8gb olanı almanızı öneririm, benim attığım sistemde xpg marka ram var sizinkinde twinmos var, xpg kaliteli bir marka rahatlıkla alabilirsiniz fakat twinmos aynı şekilde kötü bir marka, ssdyi özelleştirip 600 tl farkla exceria plus 1tb alın çok daha kaliteli bir modeldir verdiğiniz fiyat farkına değiyor

pasham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle attığım çok daha ucuz, anakartı daha iyi biostar çokta iyi bir marka değil benim attığım sistemde msi var iyi bir markadır kendileri, benim attığım linke 4060 ti 8gb var sizinkinde 4060 ti 16gb var, aradaki 8gb vram farkı oyunlarda maksimum 2-3 fpse denk gelir o yüzden 8gb olanı almanızı öneririm, benim attığım sistemde xpg marka ram var sizinkinde twinmos var, xpg kaliteli bir marka rahatlıkla alabilirsiniz fakat twinmos aynı şekilde kötü bir marka, ssdyi özelleştirip 600 tl farkla exceria plus 1tb alın çok daha kaliteli bir modeldir verdiğiniz fiyat farkına değiyor
Cok tesekkurler.

Top Bottom