Neler Yeni

Gamegarajdan havale ile sistem alan varmı?

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
20210901_103942.png

Bu sistemi havale ile satın aldım. Aranızda gamegarajdan havale ile ürün satın alan varmı? Kaç günde geldi ? Sistem güzel mi? Alıp kullanan varmı forumda şuan? Merak ettiklerim bunlardır. İyi günler dilerim herkese

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,801
İsim
göksel yurtcan
neden gizli sekme sadece onu merak ettim ?

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden gizli sekme sadece onu merak ettim ?
Gamegaraj kredi kartımla satın almak istediğim zaman fraud hatası verdi. Gizli sekmeden yeni hesap açıp denedim yine aynı hatayı verdi bende en sonunda havale yaptım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,801
İsim
göksel yurtcan
Gamegaraj kredi kartımla satın almak istediğim zaman fraud hatası verdi. Gizli sekmeden yeni hesap açıp denedim yine aynı hatayı verdi bende en sonunda havale yaptım
anladın hocam

Mt1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Emir Asan
Alıntıyı görüntüle
Bu sistemi havale ile satın aldım. Aranızda gamegarajdan havale ile ürün satın alan varmı? Kaç günde geldi ? Sistem güzel mi? Alıp kullanan varmı forumda şuan? Merak ettiklerim bunlardır. İyi günler dilerim herkese
Almışsınız zaten hayırlı olsun iş görür sistem. Rami ilerde çiftlerseniz daha iyi olur.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,552
İsim
Mert Metshi
Sistem güzel. 2-4 günde gelebilir

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almışsınız zaten hayırlı olsun iş görür sistem. Rami ilerde çiftlerseniz daha iyi olur.
Evet onu bende düşünüyorum. Hem ram fiyatları düşecek diyorlar

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Alıntıyı görüntüle
sistemde ramleri değilseydiniz keşke havale ile bi sıkıntı olmaz zaten allah aşkına boru gibi elinde dekontu var zaten hemen ararsın gamegarajı onaylarlar gün içinde kargolarlar inşallah

Hsdfdall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
İlker
sistemde ramleri değilseydiniz keşke havale ile bi sıkıntı olmaz zaten allah aşkına boru gibi elinde dekontu var zaten hemen ararsın gamegarajı onaylarlar gün içinde kargolarlar inşallah
İnşallah. İlk defa havaleyle bir ürün alıyorum ondan konu açtım.

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
ilerde değişecekmiş sıkntı yok sistemde tek 8 ram biliyormusunuz bilmiyorum ama bu zamanda tek 8 ram her oyunu açmaz cl15 idi bide ama arakdaş ilerde değişecekmiş

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ilerde değişecekmiş sıkntı yok sistemde tek 8 ram biliyormusunuz bilmiyorum ama bu zamanda tek 8 ram her oyunu açmaz cl15 idi bide ama arakdaş ilerde değişecekmiş
8GB RAM her oyunu açar fakat drop sebebi olur.
3000MHz CL15 iyi bir değer hem iyi OC'da oluyor o RAM'ler.
Çiplerimiz aynı çıkacak büyük ihtimalle, ben 3800MHz CL15 kullanıyorum.
Değişmesine gerek yok RAM'leri, ilerde 8GB daha ekleyip ufak bir OC yaparsa sorun çözülür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,491
Üyeler
149,739
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom