Neler Yeni

GameGaraj'dan hazır sistem alacaklar için Crucial Ballistix RGB Kampanyası

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Aslında tam kampanya denilebilir mi bilemedim ama yakın zamanda gamegarajdan sistem satın almak isteyenleri bilgilendirmek istedim. Gamegaraj'da satılan hazır sistemlerde(tek 8GB bellekle gelen modellerde var sanırım. 2x8GB bellekle satılan bir modele baktığıma aynı fırsat yoktu. Gamegaraj'ın hazır sistemlerinde Genellikle Crucial Ballistix'in 8 veya 16GB'lık RGB olmayan kitleri satılıyor. Yakın zamanda Crucial Ballistix RGB stoğu gelmiş olmalı ki bahsettiğim gibi tek kanal 8GB bellekle satılan hazır sistemlerin yükseltme seçeneklerinde sistemine göre değişmekle beraber Crucial ballistix 300MHz CL15 olan bellekleri 12-13₺ farkla Crucial Ballistix 3200MHz CL16 RGB modellerini satın alabiliyorsunuz ve şuan bu belleklerin stokları var. Şimdi kontrol ettim bazı 16GB'lık kit ile satılan sistemlerde 8GB'a düşürme seçeneği var. Alacağınız sistemi kontrol ederek 2x8 GB kit almak yerine 8GB'lık bir kit seçip yan kısımdaki adet sayısını 2 yaparak yine 2x8GB bellek ile sisteminizi satın alabilirsiniz.
GameGaraj.png

Crucial Ballistix 8GB DDR4-3200 Desktop Gaming Memory (Black) | BL8G32C16U4B | Crucial.com
Crucial Ballistix 8GB DDR4-3000 Desktop Gaming Memory (Black) | BL8G30C15U4B | Crucial.com
Crucial Ballistix RGB 8GB DDR4-3200 Desktop Gaming Memory (Black) | BL8G32C16U4BL | Crucial.com
Crucial'ın resmi sitesine göre aralarında 9$ fiyat farkı olan bellekleri sadece 1,5$ fark ile satın alabilirsiniz. 3200MHz olan ballistix'lerin RGB olanı ile olmayanı arasındaki fark 0₺(3200MHz'lik modeli ile satılan 1 sistemde kontrol ettim RGB modeline 0₺ fark ile geçebiliyorsunuz) İç özellikleri olarak tamamen aynı bellekler olsalarda RGB modellerinin dış görünüş olarak sisteme kazandıracakları artı yok sayılamaz. Bence arada bu kadar az fark varken RGB modellerini tercih etmemek büyük bir hata olur.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Crucial Ballistix adamdır, adam olmadığını iddia eden varsa etmesin😎😎

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
GameGaraj RGB severlere güzel bir sürpriz yapmış.

Top Bottom