Neler Yeni

Gameloop fps sorunu( fps droplaniyor adam gordugumde cokecek seviyyeye geliyor)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Akif Haciyev
Pubg mobile gameloop da ciddi fps sorunlarim var oyun da aniden droplar oluyor adam fazla olan yerlere gidince fps 20 lere kadar dusuyor steam pubg 120-150 fps cok rahat oynatiyor ( i5 11400h rtx30504gb )
bu mobil oyunda stabil 60 fps bile alamiyorum cok fazla ayar denedim ama olmuyor oyunu 2k yapiyorum fps ayni 720p yapiyorum yine ayni en dogru ayarlari falan nasil bula bilirim veya stabil fps oynayan varsa kendi ayarlarini ata bilirimi rica etsem :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

PUBG mobile gameloop da ciddi fps sorunlarim var oyun da aniden droplar oluyor adam fazla olan yerlere gidince fps 20 lere kadar dusuyor steam PUBG 120-150 fps cok rahat oynatiyor ( i5 11400h rtx30504gb )
bu mobil oyunda stabil 60 fps bile alamiyorum cok fazla ayar denedim ama olmuyor oyunu 2k yapiyorum fps ayni 720p yapiyorum yine ayni en dogru ayarlari falan nasil bula bilirim veya stabil fps oynayan varsa kendi ayarlarini ata bilirimi rica etsem :)
gta v forza gibi oyunlarda grafikleri ultraya alinca fps daha iyi oluyor diye burdada her yolu denedim sayilir ama olmuyor abi her zaman fps de sorun var

Top Bottom