Neler Yeni

Gamenote KB487L mi GameBooster G69K "Outlander" mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Emir Bahran
Bütçe
200
Mekanik Hisli Deniliyor Fiyatı da Gayet uygun alırsam Böyle Mousepad dahil almayı düşünüyorum.
Diğer Seçeneklerim Bulabildiklerim 1. Gamenote KB487L 2.Rampage Bygame k2 (ikisinide büyük ihtimalle başka bir firma üretiyor ama rampage olanının harfleri renkli shift tuşu kısa gamenote'da arka plan aydınlatma uzun shift gibi) Alabiliceğim En İyi klavye Hangisidir Arkadaşlar.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Gamenote KB487L modelini övüyorlardı baya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Emir Bahran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamenote KB487L modelini övüyorlardı baya.
Benimde aklımdan geçen oydu ama lunatic owner da mekanik hisli olması ve renkleriyle+ steelseries mousepad ile bi düşündürmeedi değil (mousepad orjinalse) ama ne kadar iyi bir marka onu bilemiyouz işte. Gamenote En azından lunatic'e kıyasla daha güvenilir bir firma.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Benimde aklımdan geçen oydu ama lunatic owner da mekanik hisli olması ve renkleriyle+ steelseries mousepad ile bi düşündürmeedi değil (mousepad orjinalse) ama ne kadar iyi bir marka onu bilemiyouz işte. Gamenote En azından lunatic'e kıyasla daha güvenilir bir firma.
Mekanik hiisli bir satış taktiğidir. Membran klavyelerden bir farkı yoktur.

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Lunatic owner membran değil, semi mekanik klavye olarak geçiyor. Gamenote ise membran bir klavyedir.Ayrıca lunatic govdesi metal , gamenote plastiktir.Mekanik hissiyatı istiyorsanız kalitesini araştirip lunatic tercih etmeniz daha doğru olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Emir Bahran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lunatic owner membran değil, semi mekanik klavye olarak geçiyor. Gamenote ise membran bir klavyedir.Ayrıca lunatic govdesi metal , gamenote plastiktir.Mekanik hissiyatı istiyorsanız kalitesini araştirip lunatic tercih etmeniz daha doğru olur.
Teşekkürler Sanırım Multimedya tuşları bende bir tık daha öncelikli olduğu ve daha güvenilir bir marka olduğu için Gamenote'u seçeceğim.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,953
İsim
Abdullah Aydoğdu
GameNote kullanıyorum şu anda ondan yazıyorum hatta, önermiyorum.

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamenote almayın

Newkan

80+ Bronze
Mekanik Hisli Deniliyor Fiyatı da Gayet uygun alırsam Böyle Mousepad dahil almayı düşünüyorum.
Diğer Seçeneklerim Bulabildiklerim 1. Gamenote KB487L 2.Rampage Bygame k2 (ikisinide büyük ihtimalle başka bir firma üretiyor ama rampage olanının harfleri renkli shift tuşu kısa gamenote'da arka plan aydınlatma uzun shift gibi) Alabiliceğim En İyi klavye Hangisidir Arkadaşlar.

Bazen 250 TL düşüyor ben 2-3 gün önce 275 TL aldım bu standartlar da klavye bakıyorsan benim gibi en iyi tercih bu olabilir en azından markası belli kaliteli membran tek eksiği rainbow olması onuda fazla dert etmiyorum ben. İşimi gördü

Top Bottom