Neler Yeni

Çözüldü✓ Gamepad/Joystick alacağım(Örneğin:F710) Bütçe Max:1200TL

suatxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Ocak
Yukarıda zaten yazıyor.Şuan da F710 almayı düşünüyorum..

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
En İyi Cevap
İndirim, cashback vs olursa en iyisi bu. Düşüncelerim aynı
Aşağıya yazacağım yazı tamamen benim olup herkese önerdiğimden kopyala yapıştır yapıyorum. 9 ay önce bendeki bozuldu. Sorunu ise LT ile Sağ Analog aynı anda çalışıyordu. 1 kere yere düşürmüştüm büyük ihtimal ondan çünkü başka hiçbir yerde bu sorunu görmedim. 1 hafta içerisinde değişim yapıldı şu anda da kullanıyorum.

Bu bütçeye sıfır olarak tercihler arasında Msi Force GC20 V2, Logitech F710 veya Monster Pusat Clutch oluyor. F710 ergonomik olarak çok kötü ve bağlantı sorunları var. Monster Pusat Clutch +%20 oranında ölü bölgeye sahip direk aradan çıkar. Kendim de çok uzun bir araştırma sonucunda Msi Force GC20 V2...

Jagexx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ali Kemal HANCI
F710 iyidir bence 2 yıldır kullanıyorum gayet güzel. Servis açısından da iyiler LT tuşuna kendi basma sorunu vardı kolun yenisini gönderdiler. Sonradan eskisi de düzeldi. Bence alın.
Pili nasıl, şarjlı pil mi kullanıyorsunuz? ve algılama sorunu varmı

suatxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Ocak
ben ne yapacağımı bilemedim bir kısım diyor ki kopma var bir kısım çok iyi diyor acil 1k bütçeye göre bir şey önerin ve düzgün bir siteden aliyim

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Açık
ben ne yapacağımı bilemedim bir kısım diyor ki kopma var bir kısım çok iyi diyor acil 1k bütçeye göre bir şey önerin ve düzgün bir siteden aliyim
Hocam ben 2017'den beri kullanıyorum. Ama bağlantı kopması var. Kötü mü değil ama o bağlantı sorunu insanı sinir ediyor.

suatxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Ocak
Hocam ben 2017'den beri kullanıyorum. Ama bağlantı kopması var. Kötü mü değil ama o bağlantı sorunu insanı sinir ediyor.
bu hep olan bir şey mi yoksa ara sıra mı oluyor ve alma diyorsan ne aliyim bilemedim???

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Açık
bu hep olan bir şey mi yoksa ara sıra mı oluyor ve alma diyorsan ne aliyim bilemedim???
Sürekli olan bişey değil yani dk başı kopmuyor ama kopunca da oyun zevkinin içine ediyor. Ben bununla ets 2 oynuyorum 1sn kopunca kaza yapıyorum mesela vs vs. Bence o gamepad eski, yeni modellere bak derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda arkadaş link paylaşmış ona bi bak istersen araştır kronik sorunları var mı vs

suatxqw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Ocak
Sürekli olan bişey değil yani dk başı kopmuyor ama kopunca da oyun zevkinin içine ediyor. Ben bununla ets 2 oynuyorum 1sn kopunca kaza yapıyorum mesela vs vs. Bence o gamepad eski, yeni modellere bak derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda arkadaş link paylaşmış ona bi bak istersen araştır kronik sorunları var mı vs
gidip çinden ürün getirtmek istemiyorum pek.şuan ne alsam diye arıyorum bari alırken kaliteli olsun ömürlük alıyorum nasılsa

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,612
İsim
MehmedVII
İndirim, cashback vs olursa en iyisi bu. Düşüncelerim aynı
Aşağıya yazacağım yazı tamamen benim olup herkese önerdiğimden kopyala yapıştır yapıyorum. 9 ay önce bendeki bozuldu. Sorunu ise LT ile Sağ Analog aynı anda çalışıyordu. 1 kere yere düşürmüştüm büyük ihtimal ondan çünkü başka hiçbir yerde bu sorunu görmedim. 1 hafta içerisinde değişim yapıldı şu anda da kullanıyorum.

Bu bütçeye sıfır olarak tercihler arasında Msi Force GC20 V2, Logitech F710 veya Monster Pusat Clutch oluyor. F710 ergonomik olarak çok kötü ve bağlantı sorunları var. Monster Pusat Clutch +%20 oranında ölü bölgeye sahip direk aradan çıkar. Kendim de çok uzun bir araştırma sonucunda Msi Force GC20 V2 aldım ölü bölge olarak çok az %3-4 civarı Xbox 9.nesilde dahi benzer ölü bölge var. Tetik tuşları da aynı hassasiyette. Sadece kablolu çalışıyor. Kablosu çıkıp takılabilir olması çok iyi kabloda sorun olsa bir ucu Micro USB bir ucu USB olan güç gönderebilen kablo alsan yetiyor. Ele oturuşu gayet iyi ki Xbox tarzı. Önceki gamepadim Snopy Rampage sg-r218 ve PS tarzıydı The Crew 2'de 10-20 dakikalık aralıksız yarışlarda yarış bitince el ağrısı yapıyordu ve eli aşırı terletiyordu. Msi Force GC20 V2'de ne temele ne elden kayma ne de el ağrısı oluşuyor. Zaten kaymaması ve terletmemesi için (sanırım kauçukdu ismi emin değilim) özel bir şey var. Tek rahatsız olduğum konu titreşim olunca veya gamepadi sallayınca X Y A B tuşları titriyor bunu gamepadin içini açıp yapabilirmişsin fakat ben yapmadım. Titreşim demişken titreşim oranı çok yüksek. Titreşimi çok seven birisi olarak bile titreşim kısabildiğim oyunlarda biraz kıstım. Herhangi bir bağlantı sorunu yaşamadım tak çalıştır X input. Kutunun içinde 30cm bir ucu gamepad'e takmak için Micro USB diğer ucu Type C kablo çıkıyor. Telefonda kullanmak için ekstra dönüştürücüye gerek yok o da tak çalıştır. 2-2,5 aydır kullanıyorum çok rahat +150 saat kullanmışımdır herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca tuş başı basım ömrünün 2 milyon olduğunu söylüyor Msi bu standart gamepadlerde 1 milyon.

En İyi Cevap
Top Bottom