Neler Yeni

Gamepad Önerisi 400 TL Bütçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
Merhaba arkadaşlar bilgisayarda steam üzerinden fifa ve pes gibi gamepad gerektiren oyunlar oynayacağım. önemli olan kriter gamepad in wireless olması ve kaliteli olması önerilerinizi bekliyorum 400 TL ye kadar bütçem var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Berke Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim gayet kaliteli bi gamepad olduğunu biliyorum. tek sakıncam çok eski bir ürün olması, bana herhangi bir sıkıntı yaratırmı sizce ?yorumlarını okudum gayet başarılı .ve son olarak siz bu ürünü kullandınızmı ya da çevrenizde kullan varmıydı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim.

Bu kolu tavsiye ederim, forumda incelemesi mevcut.
Teşekkür ederim ürünü her yerde fp ürünü olarak paylaşıyorlar, sizin önerme sebebinizi ve kullanıyorsanız deneyimlerinizi alabilirmiyim :D

Benjamin

80+
Teşekkür ederim gayet kaliteli bi gamepad olduğunu biliyorum. tek sakıncam çok eski bir ürün olması, bana herhangi bir sıkıntı yaratırmı sizce ?yorumlarını okudum gayet başarılı .ve son olarak siz bu ürünü kullandınızmı ya da çevrenizde kullan varmıydı ?

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim ürünü her yerde fp ürünü olarak paylaşıyorlar, sizin önerme sebebinizi ve kullanıyorsanız deneyimlerinizi alabilirmiyim :D
Şahsi olarak kullanmıyorum, bir arkadaşımda mevcut. 30-40 dakikalık bir kullanım sürem oldu kullanım hissiyatı olarak iyi ve rahat idi.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil

Teşekkür ederim.

Kullanmak nasip olmadı ama sıkıntı yaşayanı görmedi. Ben de almayı düşünüyorum hatta.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Eğer çok detaycıysan Pusat Pronun tetik tuşlarına basınca yayların sesi baya baya duyuluyor bundan belki rahatsız olursun,dualshock 4 gibi bir sessizlik söz konusu değil yani,şahsen beni rahatsız etmiyor,zaten kulaklık ile duymak imkansız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,684
Üyeler
140,236
Son üye
Furkanİster
Top Bottom