Neler Yeni

GAMEPAD TAVSİYESİ SİZCE HANGİSİNİ ALAYIM?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aydın Kılıç
Merhaba dostlar arkadaşlarla playstation kafede pes 2021 bağımlısıyız ama fiyatlarda artınca artık haftada 1 kol parası gitmeye başladı benimde oyuncu laptopum var pes 2021 var ama kol yok kol almak isitoyurz ama çok pahalı güncel ps5 kolu bizde hani ps4 dualshok baktık orijinali yoktu orijinal diye satılanlar var şimdi ben kesinlikle gecikmeli kolu kaldıramam arkdaşlarda öyle
Ben biraz araştırdım ve bu 2 kolu buldum sizce hangisini alalım kullanan var mı? gecikme ölü bölge sorunu var mı hani sanki bize orijinali satmışlar gibi oynayalım bize yeter :) fikir ve önerilerini bekliyoruz...

https://www.hepsiburada.com/sony-ps4-dualshock-4-v2-gamepad-siyah-yeni-nesil-kol-pm-HBC00001PY7KC

BUDA BİZZAT ABDULLAH ABİNİN PAYLAŞTIĞI KOL: https://www.hepsiburada.com/techstorm-exotic-t28-pro-kablosuz-gamepad-pm-HBC00002542RN
SİZCE HANGİSİNİ ALALIM FİKİR VE ÖNERİLERİNİ GÖRÜŞLERİNİZİ MUTLAKA BEKLİYORUZ...<3

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu çakma kolların hepsinde ölü bölgenin tillahı vardır. Keşke gümrük düzenlemesi olmasaydı, gamesir, 8bitdo gibi markaların ürünleri kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aydın Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki bu rampage nin kablolu gamepa i var onu alsak en azından kablolu ya yani gecikme olmaz bence
sence?

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Eren Cem
çakma dualshock 6 ay civarı kullandım sonra analoğu bozuldu bendende kaynaklı olabilir ama bu sinirlendiğim zaman vurduğum olmuştu ara ara benim arkadaşta rampage'in aynısından var gayet memnundu bir sorun çıkmamış

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aydın Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çakma dualshock 6 ay civarı kullandım sonra analoğu bozuldu bendende kaynaklı olabilir ama bu sinirlendiğim zaman vurduğum olmuştu ara ara benim arkadaşta rampage'in aynısından var gayet memnundu bir sorun çıkmamış
sorabilir misin acaba futbol oyunlarındda fifa/pes te gecikme var mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,680
Üyeler
153,597
Son üye
EryX
Top Bottom