Neler Yeni

Gamepass son günde para keser mi?

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere gamepass yaklaşık 1 ay önce 6 liraydı o zaman almıştım. Bugün bitim tarihiydi ben de unutmuşum şimdi aklıma geldi hemen iptal ettim. Ödeme geçmişinde 160 tl gözüküyor fakat beklemede diyor. Para kesilir mi? Kesilirse ben bu parayı geri alabilir miyim?

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz üzere gamepass yaklaşık 1 ay önce 6 liraydı o zaman almıştım. Bugün bitim tarihiydi ben de unutmuşum şimdi aklıma geldi hemen iptal ettim. Ödeme geçmişinde 160 TL gözüküyor fakat beklemede diyor. Para kesilir mi? Kesilirse ben bu parayı geri alabilir miyim?
Desteğe yazarsanız iade ederler. 1 ay geçtikten sonra atıyorum 3 gün daha üyelik devam ettiyse 3 günlük parayı kesebilirler. O tarz bir iptal seçenekleri var. Anında iptal dediğinizde 14 gün kullandıysanız kalan 16 günün parasını iade ediyor. Ay sonunda iptal olsun derseniz her zamanki mantık. Son ödediğiniz parayı alamıyorsunuz.

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Desteğe yazarsanız iade ederler. 1 ay geçtikten sonra atıyorum 3 gün daha üyelik devam ettiyse 3 günlük parayı kesebilirler. O tarz bir iptal seçenekleri var. Anında iptal dediğinizde 14 gün kullandıysanız kalan 16 günün parasını iade ediyor. Ay sonunda iptal olsun derseniz her zamanki mantık. Son ödediğiniz parayı alamıyorsunuz.
şuanda destek sayfasına girdim fakat satın aldığınız ürün gözükmüyor diyor acaba satın alma beklemde dendiğinden dolayı olabilir mi? Ödeme geçmişi burada.
gamepass - Kopya.png

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
şuanda destek sayfasına girdim fakat satın aldığınız ürün gözükmüyor diyor acaba satın alma beklemde dendiğinden dolayı olabilir mi? Ödeme geçmişi burada.
Alıntıyı görüntüle
Emin olmamakla birlikte beklemede olduğu için olabilir. Başıma gelmediği için bilemiyorum tabi. Şu an beklemede olarak göründüğünü belirtin. Beklemedeyken iptal ettiğimde ödeme alınır mı yoksa işlem iptal mi edilir diye sorabilirsiniz.

Top Bottom