Neler Yeni

GamePass teki oyunları PC deki kişilerle oynama

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
ben r6 ve Dead by daylightı arkadaşlarımla oynamak istiyorum ama aklımda bir soru var ben pc deki arkadaşlarlar aynı lobide oynayabilirmiyim dbd konusunda kendimiz kurduğumuz için bence sıkıntı olmaz ama r6 da nasıl işler bilmiyorum konuyu 3. açışım kimse bir şey yazmadı lütfen yardım edin

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir Allahın kulu şu soruya cevap verebilirmi zor bişeymi sordum acaba soru güncel.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Mustafa
ben r6 ve Dead by daylightı arkadaşlarımla oynamak istiyorum ama aklımda bir soru var ben pc deki arkadaşlarlar aynı lobide oynayabilirmiyim dbd konusunda kendimiz kurduğumuz için bence sıkıntı olmaz ama r6 da nasıl işler bilmiyorum konuyu 3. açışım kimse bir şey yazmadı lütfen yardım edin
Sanırım GemaPassteki oyunları beraber oynamak için bir farklı abonelik daha gerekiyordu. Ama r6 yı çok büyük ihtimal beraber oynayabilirsin.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Konsolu olup deneyen yokmu yani hiç,müşteri hizmetleriyle hiç muhattab olmak istemiyorum açıkcasıda sonr çare sormak galiba
2 ay sonra alacağım İnşAllahm Konsolum olsa denerdim. @EmirEsen_1 series s kullanıyor. Belki bilgisi vardır

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanırım GemaPassteki oyunları beraber oynamak için bir farklı abonelik daha gerekiyordu. Ama r6 yı çok büyük ihtimal beraber oynayabilirsin.
Ultimate ile gold live beraber geliyor ve online oynayabiliyorsun bende o var ben pc deki kişilerle oynamak istiyirum yinefe cevap için saol deneme yanılma yapacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

@emiresen bilgin varsa yazarsan çok sevinirim kaç gündür 3 konudur bunun cevabını bulamadım niyeyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

@EmirEsen_1

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,819
Üyeler
140,558
Son üye
selimsoylu321321
Top Bottom