Neler Yeni

GamePower Bane Alınır mı?

ZeusOki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Oktay Genç

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Yunus Emre
Bana sağlam geldi sana bozul geldi diye bir şey yok. Bide kendin diyosun sürekli sıfırını gönderdiler diye. Her seferinde mi bozuk olanı gönderdiler. Koskoca logitech firması. Bu tamamen senin hor kullanımınla alakalı olduğunu düşünüyorum, yanlış anlama.
Her garantiye gönderdiğim de yenisini gönderdiler dedim yanlış anladın heralde ama kullanımlada alakası yok demedim ozamanlar internet cafeye gidip geliyordum sürekli tak çıkar fln en fazla 4 ay sürüyordu bozulması şimdi yeni bilgisayar aldım yaklaşık 6 ay oldu garantiden yenisi geldiğinden beri şimdi hafiften temassızlık oluşmaya başladı yakında kesin bozulur

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli
Her garantiye gönderdiğim de yenisini gönderdiler dedim yanlış anladın heralde ama kullanımlada alakası yok demedim ozamanlar internet cafeye gidip geliyordum sürekli tak çıkar fln en fazla 4 ay sürüyordu bozulması şimdi yeni bilgisayar aldım yaklaşık 6 ay oldu garantiden yenisi geldiğinden beri şimdi hafiften temassızlık oluşmaya başladı yakında kesin bozulur
Bu kadar insan boşuna mı yorum yapmış bu kadar yüksek puan vermişler. Sizinle aynı fikirde değilim. Orta seviyeye yakın bir oyuncu faresi olduğu kanaatindeyim ve herkese öneririm.

Ekler

• CCF1ECD3-8ECF-4B54-B5B2-B6B8EF97E1F8.jpeg
    CCF1ECD3-8ECF-4B54-B5B2-B6B8EF97E1F8.jpeg
    467.3 KB · Hit: 26

Wøx1N

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ahmet Emin KUL
omen 600

TheEdenProject

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Yunus Emre
Bu kadar insan boşuna mı yorum yapmış bu kadar yüksek puan vermişler. Sizinle aynı fikirde değilim. Orta seviyeye yakın bir oyuncu faresi olduğu kanaatindeyim ve herkese öneririm.
Kullanım açısından zaten güzel ele oturuyor iyi fare zaten ama bozuluyor işte sıkıntı o zaten iyi yorum yapanlar genellikle yeni alanlar olduğu için ilk başta memnun olmama olasılığı düşük zaten l.

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli
Kullanım açısından zaten güzel ele oturuyor iyi fare zaten ama bozuluyor işte sıkıntı o zaten iyi yorum yapanlar genellikle yeni alanlar olduğu için ilk başta memnun olmama olasılığı düşük zaten l.
Elektronik bir cihaz sonuçta, bozulabilir. Kronik bir sorunu olduğunu düşünmüyorum. Tamamen kullanıma bağlı bir durum. Tam bir fiyat performans ürünü, abdullah abinin dediği gibi :)

34480

80+ Platinum
En İyi Cevap
23
Elektronik bir cihaz sonuçta, bozulabilir. Kronik bir sorunu olduğunu düşünmüyorum. Tamamen kullanıma bağlı bir durum. Tam bir fiyat performans ürünü, abdullah abinin dediği gibi :)
Fiyat/performans ürünü falan değil.

Ursa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Ahmet Telli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda kötü bir yorum yapılmış diye öyle olmuyo.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,731
Üyeler
138,397
Son üye
BoreasAlkyone
Top Bottom