Neler Yeni

GamePower Intense X60 27″ 1ms165Hz Curved2K WQHD 2560*1440 Monitör panel yardım

deejay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ismet tekin
Selam arkadaşlar. Başlıkta belirtmiş olduğum monitörü online alışverişten satın aldım. kayma sonucu düştü ve kenardan panel kırıldı. garanti kapsamıyor diyorlar duyduğumuz şeyler fakat bu garantiyi kapsayan bir ürün daha kolay kolay görmedim ben ayrı konu olmakla birlikte ürünü ocak ayında 6100 tl ye satın aldım,6400 tl rakam çıkardılar panel e. yani distiribitör ve satıcı kar marjlarını yüksek tutmuşlar. kullanılan panel araştırma sonucu "samsung lsm270dp02" olduğunu öğrendim. aliexpress te 3500 civarı. Tr de bu paneli alabileceğim bir yer varmı bilen, denk gelen vs yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

deejay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ismet tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ayrı olarak sorucağım niye Gamepower?
kardeşim biraz aceleye geldi ve özellikleri o an ki karşılaştırmalarım da iyiydi fp olarak. çok derin bir araştırma yapamadım. özellikle marka seçimim de olmadı. 2k olması hz yüksekliği iyi duruyordu açıkcası memnundum da kardeşim. bi sorunum yoktu aldığım gün ki gibi kullanımdaydı. bi kaza olarak nitelendiriyorum düştü gitti işte.. :/ canım sıkıldı açıkcası. bunu düzeltemezsem kendi çapımda yeni monitör almam gerekecek. varmı önerin kardeşim. Bu arada kardeşim diyorum kusura bakma benim yaş 38 yaşlıyım kanka :)

Gurkanpiro

80+ Gold
kardeşim biraz aceleye geldi ve özellikleri o an ki karşılaştırmalarım da iyiydi fp olarak. çok derin bir araştırma yapamadım. özellikle marka seçimim de olmadı. 2k olması hz yüksekliği iyi duruyordu açıkcası memnundum da kardeşim. bi sorunum yoktu aldığım gün ki gibi kullanımdaydı. bi kaza olarak nitelendiriyorum düştü gitti işte.. :/ canım sıkıldı açıkcası. bunu düzeltemezsem kendi çapımda yeni monitör almam gerekecek. varmı önerin kardeşim. Bu arada kardeşim diyorum kusura bakma benim yaş 38 yaşlıyım kanka :)
https://www.akakce.com/monitor/en-u...d-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,197368225.html ben bunu onerırım bı akrabamında aynı kırılmıstı televızyonları kendı fıyatı kadar fıyat cektıler

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Kerem Demirtaş
Ne yaşlısı be reis gençsin daha ne yaşlısı😃 teknoloji şans işi seninkine kaza işte tanıdık vardı ancak yurt dışında şans.. 😕

deejay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ismet tekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.akakce.com/monitor/en-u...d-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,197368225.html ben bunu onerırım bı akrabamında aynı kırılmıstı televızyonları kendı fıyatı kadar fıyat cektıler
çok saçma. Samsung la yarın iletişime geçicem belki yön verirler bilemedim. buna baktım daha doğrusu bu marka da

bu ürün çok dikkatimi çekti. önerin için teşekkür ederim bakacağım buna da

Ne yaşlısı be reis gençsin daha ne yaşlısı😃 teknoloji şans işi seninkine kaza işte tanıdık vardı ancak yurt dışında şans.. 😕
ahahah kanka gencim bakma 38 dediğime 28 say sen onu :) sağlık olsun yine de teşekkürler

_Keremkal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Kerem Demirtaş
çok saçma. Samsung la yarın iletişime geçicem belki yön verirler bilemedim. buna baktım daha doğrusu bu marka da

bu ürün çok dikkatimi çekti. önerin için teşekkür ederim bakacağım buna da

ahahah kanka gencim bakma 38 dediğime 28 say sen onu :) sağlık olsun yine de teşekkürler
Rica ederim (ne kadar yardım edemesemde) iyi geceler brom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
990,823
Üyeler
156,681
Son üye
ozgeyldrmm2
Top Bottom