Neler Yeni

Gamepower kizaru aldım hata mı ettim?

onur2001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Onur Bal
Merhabalar bir süredir kulaklık arayışı içerisindeydim limitim 1200-1400 e kadar çıkabiliyordu. Fakat istediğim kulaklık usb girişli olması gerekliydi ve mikrofon kalitesi de önemliydi tabi. Bir kaç saat önce gamepower kizaruyu 815tl ye sipariş ettim. Fakat şimdi corsair hs60 pro adlı kulaklığı gördüm sizce iptal edip onu mu almalıyım? Yoksa kizaru iyi midir?

Kizaru:

Hs60 pro:

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Hs60 pronun kulak pedleri kulaklarını deler muhtemelen, acıdan sızıdan kıvranırsın. Void elite wireless modeline yönel. Hem mikrofon, hem oyun, hem müzik performansı gayet tatmin edici ve çok rahat bi model.

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
HS60 Pro iyidir la gardaş ama kizaru o fiyata on numara bi kulaklık kısacası bizden mi gocunuyon iptal etmeye değmez ille de daha iyisine bara vercem demiyosan

onur2001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Onur Bal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hs60 pronun kulak pedleri kulaklarını deler muhtemelen, acıdan sızıdan kıvranırsın. Void elite wireless modeline yönel. Hem mikrofon, hem oyun, hem müzik performansı gayet tatmin edici ve çok rahat bi model.
hocam o kulaklık 3700tl sanki :D

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhabalar bir süredir kulaklık arayışı içerisindeydim limitim 1200-1400 e kadar çıkabiliyordu. Fakat istediğim kulaklık usb girişli olması gerekliydi ve mikrofon kalitesi de önemliydi tabi. Bir kaç saat önce gamepower kizaruyu 815tl ye sipariş ettim. Fakat şimdi corsair hs60 pro adlı kulaklığı gördüm sizce iptal edip onu mu almalıyım? Yoksa kizaru iyi midir?

Kizaru:

Hs60 pro:
az daha koyulup şu:https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,893590523.html alınabilir ama kizaruda gpnin benim gözümde sayılı güzel mallarındandır
hocam usb versiyonu 2 kizaru parası stereo için üstüne az eklemesi lazım

onur2001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Onur Bal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
limit 1200-1400 demiştim bu modele de baktım da o fiyata çıkamadım maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

az daha koyulup şu:https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,893590523.html alınabilir ama kizaruda gpnin benim gözümde sayılı güzel mallarındandır

bu kulaklık pek önerilmiyordu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
limit 1200-1400 demiştim bu modele de baktım da o fiyata çıkamadım maalesef

bu kulaklık pek önerilmiyordu
Arkadaşın attığı stereo olanı da alabilirsin, 7.1i hayatımda kullanmadım bile ki sanal 7.1 bomboş bi özellik. + olarak rgb yok tek farkı bu.

Stereo olan mantıklı evet, hs60 pro fiyatına baktığımda 1470tlydi o yüzden önerdim void elitei.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşın attığı stereo olanı da alabilirsin, 7.1i hayatımda kullanmadım bile ki sanal 7.1 bomboş bi özellik. + olarak rgb yok tek farkı bu.

Stereo olan mantıklı evet, hs60 pro fiyatına baktığımda 1470tlydi o yüzden önerdim void elitei.
eğer 800 ün üstünede çıkmak istemezse kizaru iyidir hayırlı olsun şimdiden hocam

onur2001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Onur Bal
Hocam stereo jak girişli benim bilgisayarımda jak girişi arızalı ondan dolayı usb olan kulaklıklara yöneldim buda seçeneğimi çok azalttı

eğer 800 ün üstünede çıkmak istemezse kizaru iyidir hayırlı olsun şimdiden hocam
jak girişli hocam ya pcmde arızalı jak girişi ondan dolayı usb özellikle lazım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,987
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam stereo jak girişli benim bilgisayarımda jak girişi arızalı ondan dolayı usb olan kulaklıklara yöneldim buda seçeneğimi çok azalttı
ancak arkadaşın dediği gibi 7.1 i kullanmayacaksınızdır boş özellik v2x diyecektim ancak jak bozuk :/

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Yunus
Hocam bi 3. Lük yaratmak istemem ama yerinde olsam Mpow Air se/ Air 2 bi bakardım.

Aktif olarak kullanıyorum ve gerek sen s gerekse mikrofon olarak gerçekyen rakiplerine kıyasla güçlü.

Top Bottom