Neler Yeni

Gamepower Kulaklıkları alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
EMİR AĞACCI
Merhaba arkadaşlar 300 TL bütçem var Gamepower mihawk modelini gördüm ama herkes gamepower rampage gibi markalar alınmaz diyor sizin fikriniz ne?

Xenon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ali
Merhaba arkadaşlar 300 TL bütçem var Gamepower mihawk modelini gördüm ama herkes gamepower rampage gibi markalar alınmaz diyor sizin fikriniz ne?
alınır hocam ama tavsiye olarak steelseriesin kulaklıklarını almanı öneririm

Emre Baş

80+ Gold
İyi fakat o fiyatlara Hs35 bakabilirsin

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
İtopyada 240tl'ye HS35 var indirimde. GP, Rampage, JD gibi markalar asla alınmaz hele ki bu bütçeye çıkmışken. Tamamı kronik sorunlu.

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
O fiyata hs35 var kacirma

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
Hocam sizde demire dokunduğunuzda kafa zonklatan ses ve kulaklık hoparlörlerinden gelen dipses sorunu var mı ?
kardeşim demire dokunduğunda az bi ses geliyor da zonklatma gibi bişey mümkün değil zaten oyun sırasında oraya başkası dokunmadığı sürece siz dokunmuyorsunuz.Dip ses sorunu ile de karşılaşmadım ve aşırı rahat 2 3 saat takıyorum hiç ağrı yapmıyor

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
kardeşim demire dokunduğunda az bi ses geliyor da zonklatma gibi bişey mümkün değil zaten oyun sırasında oraya başkası dokunmadığı sürece siz dokunmuyorsunuz.Dip ses sorunu ile de karşılaşmadım ve aşırı rahat 2 3 saat takıyorum hiç ağrı yapmıyor
Bende de aynı kulaklık var ama dipses sorunu var çok rahatsız ediyor. İlk 14 gün olduğu için iade talebi ile gönderdim hiçbir şey yapmadan geri göndermişler kargoda şimdi. Son ses müzik de açsam ses arkadan kulağı tırmalıyor. Kafamda 2dk tutamıyorum çok rahatsız ediyor.

Oktay58

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Oktay Nuri Orhon
Bende de aynı kulaklık var ama dipses sorunu var çok rahatsız ediyor. İlk 14 gün olduğu için iade talebi ile gönderdim hiçbir şey yapmadan geri göndermişler kargoda şimdi. Son ses müzik de açsam ses arkadan kulağı tırmalıyor. Kafamda 2dk tutamıyorum çok rahatsız ediyor.
James Donkey Audio app tan biraz ayarlarını kurcalamayı denedin mi.Birde 3d açıkken mi sorunu alıyorsun

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
James Donkey Audio app tan biraz ayarlarını kurcalamayı denedin mi.Birde 3d açıkken mi sorunu alıyorsun
Açınca dipses yükseliyor ama kapalı olsa da var hocam dipses. Açmıyorum zaten bu yüzden. 7.1 de dipsesi arttırıyor onu da kullanmıyorum. Herhangi bir ayar tavsiyeniz var mı ?

Top Bottom