Neler Yeni

Yardım GAMEPOWER OGRE Tuş basmama sorunu

Natuzka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Furkan Durkaya
Merhabalar 2 aydır severek ve sorunsuz kullandığım gamepower ogre red Switch mekanik klavyemde çok canımı sıkan bir sorun oluşmayan başladı ‘w’ tuşu çok sert basarsam çalışıyor normal hassasiyetini kaybetti tuşları çıkardım temizledim ama fayda yok swicth sökülüyor mu bir bilginiz var mı nasıl düzeltebilirim garantiye gitmeden?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,432
İsim
Adem
Merhabalar 2 aydır severek ve sorunsuz kullandığım gamepower ogre red Switch mekanik klavyemde çok canımı sıkan bir sorun oluşmayan başladı ‘w’ tuşu çok sert basarsam çalışıyor normal hassasiyetini kaybetti tuşları çıkardım temizledim ama fayda yok swicth sökülüyor mu bir bilginiz var mı nasıl düzeltebilirim garantiysen gitmeden?
Tam bilmiyorum fakat büyük ihtimal switchleri sökebilmen için arka kasayı açman lazım onu açtığın zaman garanti bitiyor mu bilmiyorum ama büyük ihtimal bitiyordur garantisiz sanmıyorum ama kullanan arkadaşlar veya bilenler bilgilendirir.Umarım sorunun çözülür aldığın klavye ucuz bir klavye değil

echO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Hamza Kaş
Merhabalar 2 aydır severek ve sorunsuz kullandığım gamepower ogre red Switch mekanik klavyemde çok canımı sıkan bir sorun oluşmayan başladı ‘w’ tuşu çok sert basarsam çalışıyor normal hassasiyetini kaybetti tuşları çıkardım temizledim ama fayda yok swicth sökülüyor mu bir bilginiz var mı nasıl düzeltebilirim garantiye gitmeden?
naptın aga gönderdin mi garantiye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,907
Üyeler
138,440
Son üye