Neler Yeni

Gamepower Saber RGB Alinir mi?

Furkanada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan kaya
Bütçe
250
Merhaba öncelikle
Gampower saber rgp mekanik klavye
Alacağım ikinci el 285 TL ye önerir misiniz kutusu var il dışından Alicam 250 280 TL arası bütçe var

Not: arada bazı tuşlar tutukluluk yapıyormuş arkadaş öyle söyledi
Bı sorun olur mu benim için almalı mıyım rgb ve mekanik hiç klavyem olmadı ilk defa alıcam

federalper

80+ Silver
boşa kendini tilt etmiş olursun alma bozuk klavye saber zaten kronik sorunlu bir klavye membran klavye almanı öneririm

atilla_zg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
atilla üzgün
Merhaba öncelikle
Gampower saber rgp mekanik klavye
Alacağım ikinci el 285 TL ye önerir misiniz kutusu var il dışından Alicam 250 280 TL arası bütçe var

Not: arada bazı tuşlar tutukluluk yapıyormuş arkadaş öyle söyledi
Bı sorun olur mu benim için almalı mıyım rgb ve mekanik hiç klavyem olmadı ilk defa alıcam
Hiç bulaşma derim yaşadığımdan biliyorum 1 tık daha bütçeniz arttır Performax Xetra al çok güzel beğenerek kullanıyorum yazılım desteğinde mevcut

Furkanada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
boşa kendini tilt etmiş olursun alma bozuk klavye saber zaten kronik sorunlu bir klavye membran klavye almanı öneririm
Hocam onerdiginiz modeller nelerdir onların ikinci ellerine bakayım almaya çalışayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç bulaşma derim yaşadığımdan biliyorum 1 tık daha bütçeniz arttır Performax Xetra al çok güzel beğenerek kullanıyorum yazılım desteğinde mevcut
Bir bakayım hocam 2 el düzgün bulabilirsem

federalper

80+ Silver

Hocam onerdiginiz modeller nelerdir onların ikinci ellerine bakayım almaya çalışayım

Bir bakayım hocam 2 el düzgün bulabilirsem
500 liraya o klavyeyi önermem saber çakması dandik bir klavye.

Furkanada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan kaya

500 liraya o klavyeyi önermem saber çakması dandik bir klavye.
Siz ne önerirsiniz

Furkanada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan kaya
attığım 2 klavye şuanda en uygun olanı zalman da kailh redler var eğer switchlerde sorun yoksa al.
Steelseriesde de Cherry MX Blackler var Numlock kısmında yazılımsal bir sıkıntı olmuş eğer sıfırlarsan düzelir.
Hocam bu attıklarınızı halletmeye çalişcam umarım alabilirim mor olan hoşuma gitti

Furkanada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan kaya
attığım 2 klavye şuanda en uygun olanı zalman da kailh redler var eğer switchlerde sorun yoksa al.
Steelseriesde de Cherry MX Blackler var Numlock kısmında yazılımsal bir sıkıntı olmuş eğer sıfırlarsan düzelir.
Hocam biraz daha detaylı soru sorucam Instagram üzerinden bana yazabilir misiniz
4cayn

Top Bottom