Neler Yeni

Gamepower Saber RGB vs Gamepower Ogre RGB

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Renkleriyle ilgili her şeyi ayarlayabiliyorsun + makro vs

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
@White Ravens hocam bu konuda sizinde yorumunuzu dinlemek isterim
Yazılımında Hz ayarlama yok, diğer yorumunda görselleri ile ekledim.
Saber aldığım için de çok memnunum.
Yasaklar kalktı. Mekanlar/mağazalar açılıyor. Eğer bir yerde deneme imkanı bulabilirsen, dene. Öyle karar ver.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İbrahim Tuğra
Yazılımında Hz ayarlama yok, diğer yorumunda görselleri ile ekledim.
Saber aldığım için de çok memnunum.
Yasaklar kalktı. Mekanlar/mağazalar açılıyor. Eğer bir yerde deneme imkanı bulabilirsen, dene. Öyle karar ver.
Klavyeler arasinda bir fark var mi bilek destegi yada rgb isik benim icin onemli degil sadece hangisinin gecikme suresi, switch kalitesi, genel urun kalitesi daha iyiyse onu almak istiyiyorum

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Klavyeler arasinda bir fark var mi bilek destegi yada RGB isik benim icin onemli degil sadece hangisinin gecikme suresi, switch kalitesi, genel urun kalitesi daha iyiyse onu almak istiyiyorum
Ogre'yi test etme imkanım olmadı.
Saber'ı 17 Nisan'da sipariş verdim. 21 Nisan'dan beri sürekli kullanıyorum.
O zamandan beri klavyeden çok memnunum. Şu ana kadar hiç "keşke bilek desteği olsa" demedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İbrahim Tuğra
Verdiginiz cevaplar icin cok tesekkur ederim bende saber alacagim gibi gozukuyor aldiginiz sitenin linkini paylasabilmek gibi bir sansiniz var mi acaba ? etrafta cok fazla satan var ve klavyeden memnun olan oldugu kadar tus bozuk cikti gibi bir cok problemle karsilasan da var degisim surecinde bana sıkıntı cikartmayacak bir yerden almak istiyorum

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Verdiginiz cevaplar icin cok tesekkur ederim bende saber alacagim gibi gozukuyor aldiginiz sitenin linkini paylasabilmek gibi bir sansiniz var mi acaba ? etrafta cok fazla satan var ve klavyeden memnun olan oldugu kadar tus bozuk cikti gibi bir cok problemle karsilasan da var degisim surecinde bana sıkıntı cikartmayacak bir yerden almak istiyorum
2 gün 10 saat sonra başlıyor indirimler.
Ben 274 TL'den almıştım. Mayıs döneminde 299 TL'den satılıyordu.

Ogre'yi test etme imkanım olmadı.
Saber'ı 17 Nisan'da sipariş verdim. 21 Nisan'dan beri sürekli kullanıyorum.
O zamandan beri klavyeden çok memnunum. Şu ana kadar hiç "keşke bilek desteği olsa" demedim.
ben arada diyorum :D 4 aydır kullanıyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,898
Üyeler
140,574
Son üye
krynn
Top Bottom