Neler Yeni

Gamepower Warlock "D" Tuşu Basmama Sorunu

Pair

80+ Bronze
Selamlar, Gamepower Warlock Mavi Switch kullanan bir arkadaşım var ve klavyesini alalı 3.5 ay oldu ve D tuşuna 3-4 kere üst üste bastığında anca 1 kere çalışıyormuş. Tuşu söktü içini temizledi fakat sorun bu şekilde. Neden kaynaklanıyor olabilir?

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
sanırsam bu bir kronik sorun bunu yaşayan başka arkadaşlar da var galiba.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Keşke almasaymış, Ucuz Gamepower ürünleri alınmaz %90 ı sorunlu

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Selamlar, Gamepower Warlock Mavi Switch kullanan bir arkadaşım var ve klavyesini alalı 3.5 ay oldu ve D tuşuna 3-4 kere üst üste bastığında anca 1 kere çalışıyormuş. Tuşu söktü içini temizledi fakat sorun bu şekilde. Neden kaynaklanıyor olabilir?
Gamepower kullanicilarinda bu sorunlar patlak vermeye başladi niyeyse garantiye göndersin sorununu ileterek

• Beğen
Reaksiyonlar: Pair

Pair

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sanırsam bu bir kronik sorun bunu yaşayan başka arkadaşlar da var galiba.
Sanırım yeni üretim warlocklarda ortaya çıkmaya başladı. Ben 2.5 senedir falan kullanıyorum red switch modelini halen daha bir sorunum yok fakat yeniler böyle galiba.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Sanırım yeni üretim warlocklarda ortaya çıkmaya başladı. Ben 2.5 senedir falan kullanıyorum red switch modelini halen daha bir sorunum yok fakat yeniler böyle galiba.
şanslısınız o zaman.

• Beğen

Avolay

80+ Gold
Allah'ın belası şu klavyenin ismini görür görmez okumadan yazıyorum yüksek ihtimal W,A,S,D tuşları basmıyor ve yardım istiyor oluyorsunuz :D her seferinde e tutuyor servise gönderip iade isteyin daha da GamePower almayın çok bozdu

• Beğen
Top Bottom