Neler Yeni

Gamermarkt ilamsız icra sonrası

arguss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
eray karaca
Merhaba sizlere gamermarkt ile olan tecrübemi anlatmak istiyorum ilk defa bu site üzerinden valorant hesap satışı yapmıştım. 22/03/2021 - 00:28 Tarihinde GameSatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Daha sonra hesabı gamermarkt üzerinden 04/05/2021 (22:43) Tarihinde sattım 18. 05.2021 tarihinde gamermarkt benimle iletişime geçti ve hesabın geri alındığını hesabı veya ücretini ödememi istediler fakat ben hesabı geri almadım hesap geri alınmışsa ilk aldığım kişi almıştır bu durumu söyledim ve bizi ilgilendirmez gibisinden konuştular hesabı 3024₺ ye sattım ve ödemem gereken ücreti sorduğumda ise bana 5000₺ ödemem gerektiğini söylediler neden dedim hesabı alan kişi 2000₺ para harcamış hesaba dediler hesap ta zaten her şey vardı o zamanlar 2000₺ niye yatırsın diye düşündüm fakat benim 5000₺'yi karşılayacak bir durumum olmadığını söyledim ve yasal işlem başlatacaklarını bildirdiler. Bunun üzerine 22.11.2022 tarihinde ₺8.590,00 ücret ile ilamsız icra süreci başlattılar bende haklı olarak gittim itiraz dilekçemi verdim daha sonra takip durduruldu fakat hala dosya açıktı ev şuanda ₺12.506,73 ücret oldu bugün 14.10.2023 tarihinde evime mahkeme kağıdı yolladılar bi mahkeme süreci olacak bundan sonra bakalım hayırlısı sizlere tavsiyem bu siteden uzak durmanız olacaktır.

Zer001

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes demir
Merhaba aynı durum benimde başıma geldi 15 ekim tarihinde eve tebligat gelmişti gidip itiraz ettim sonrasında neler yaşadığınızı anlatabilir misiniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba sizlere gamermarkt ile olan tecrübemi anlatmak istiyorum ilk defa bu site üzerinden valorant hesap satışı yapmıştım. 22/03/2021 - 00:28 Tarihinde GameSatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Daha sonra hesabı gamermarkt üzerinden 04/05/2021 (22:43) Tarihinde sattım 18. 05.2021 tarihinde gamermarkt benimle iletişime geçti ve hesabın geri alındığını hesabı veya ücretini ödememi istediler fakat ben hesabı geri almadım hesap geri alınmışsa ilk aldığım kişi almıştır bu durumu söyledim ve bizi ilgilendirmez gibisinden konuştular hesabı 3024₺ ye sattım ve ödemem gereken ücreti sorduğumda ise bana 5000₺ ödemem gerektiğini söylediler neden dedim hesabı alan kişi 2000₺ para harcamış hesaba dediler hesap ta zaten her şey vardı o zamanlar 2000₺ niye yatırsın diye düşündüm fakat benim 5000₺'yi karşılayacak bir durumum olmadığını söyledim ve yasal işlem başlatacaklarını bildirdiler. Bunun üzerine 22.11.2022 tarihinde ₺8.590,00 ücret ile ilamsız icra süreci başlattılar bende haklı olarak gittim itiraz dilekçemi verdim daha sonra takip durduruldu fakat hala dosya açıktı ev şuanda ₺12.506,73 ücret oldu bugün 14.10.2023 tarihinde evime mahkeme kağıdı yolladılar bi mahkeme süreci olacak bundan sonra bakalım hayırlısı sizlere tavsiyem bu siteden uzak durmanız olacaktır.
Merhaba aynı durum benimde başıma geldi 15 ekim tarihinde eve tebligat gelmişti gidip itiraz ettim sonrasında neler yaşadığınızı anlatabilir misiniz ?

arguss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
eray karaca
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

itiraz ettikten yaklaşık 8-9 ay sonra onlarda itiraz etti

hocam hesabi ilk sahibi geri almis olsa bile siz sattiginiz icin suclu sizsiniz yaptiklari gayet normal siteden niye uzak duruyoruz anlamadim
hocam o zamanlar neredeyse tüm skinler olan sattığım hesaba 1 hafta içinde extra olarak 2k istediler hesabı alan kişi yatırmış güya neredeyse full dolu olan hesaba 2k yatırma ihtimalini düşünmüyorum alıcı kişiyle konuşturmadılar beni hiç

xesh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
@arguss dostum merhaba bugün benimlede iletişime geçtiler bu arkadaşlar fakat hesabı ben geri almadım bu mahkeme mevzusundan sonra ne oldu acaba yardımcı olabilir misiniz?

arguss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
eray karaca
@arguss dostum merhaba bugün benimlede iletişime geçtiler bu arkadaşlar fakat hesabı ben geri almadım bu mahkeme mevzusundan sonra ne oldu acaba yardımcı olabilir misiniz?
mahkeme olmadı daha 19.02.2024'de olacak mahkeme

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
Arkadaşlar size bir tavsiye vereyim , türk sitelerinden ne alım ne de satış yapın , türk insanıyla uğraşmak gerçekten kafa ağrıtıyor ticaret işinde.
Valorant hesabınızı satmak istiyorsanız eldorado ,g2g, playerauctions gibi yabancı sitelerde satın. Hem bir problem olursa mahkeme ile vs uğraşmazsınız hem de daha iyi fiyatlara hesaplarınızı satabilirsiniz. Dipnot : Hesap satış yasal olmasa dahi dava açılabilir tüm şahıslara , yani yok valo hesap satışı yasal değil bir şey olmaz vs demeyin , sadece yeterli kanıt bulunamazsa dava kapanır bu kadar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,299
Üyeler
156,309
Son üye
talh
Top Bottom