Neler Yeni

Gamermarkt sitesi hesabı geri almadığım halde beni icraya vermeye çalışıyor.

kayra2504

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kayra Çalışkan
2021 Şubat ayında gamermarkt üzerinden bir lol hesabı satışı yaptım, 650 liraya satmıştım. Hesabı daha önceden g2g sitesi üzerinden satın almış ve kullanıcı adını dahi değiştirmiştim. Daha geçen hafta hesabın geri alındığını hesabı teslim etmem gerektiğini ya da 1409 lira ödemem gerektiğini ve 10 Kasım'a kadar sürem olduğunu söyledi destek ekibi. Forumları çok fazla gezdim icra takibi başlattıklarını söylüyor herkes ve icra takibinin iptali için itiraz dilekçesi verdikten sonra dilekçe kabul ediliyormuş icra düşüyormuş fakat 1 sene sonra dilekçe için itiraz ediyorlarmış ve farkında olmazsanız icra kabul ediliyor, haklı bile olsanız para ödemek zorunda kalıyormuşsunuz. Bu sorunu yaşayan bir sürü insan var, sonucu yazan ve süreci anlatan çok az kişi var, kimi işi sonuna kadar götürüp hiç para ödemeden kurtulmuş, kimi para ödemek zorunda kalmış. konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşlardan bilgilerini aktarmalarını rica ediyorum.

trteemo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
İbrahim Ermumcu
dostum selam mesajını geç gördüm kusura bakma bana aynı şekilde tarafıma icra açılacağı bilgisi gelmişti icra açılmadan işi çözersek 600 tl gibi bir ödeme yapmam gerektiği söylendi bende hukuksuz iş yapılmasın diye kabul etmedim 2 ay sonra tarafıma icra açıldı ve 1400 civari bir para ödedim icraya itiraz edebilrsin fakat icrayı tekrar açıyorlarmış diye duydum bir avukat tanıdığın var ise sormanı tavsiye ederim. Hesap satım işlerine de bulaşmamanı öneririm ben de sattığıma pişmanım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,190
Üyeler
150,826
Son üye
Osimen
Top Bottom