Neler Yeni

Gaming gen hazır sistem şifre istiyor

djaniny28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Djaniny
Gaming genden hazır sistem almıştım bugün elime ulaştı ilk başta kasayı kurmadan önce ekran kartı vidaları çıkmamıştı gidip yeni vida aldım şimdide pc yi açtım şifre istiyor ne yapmam lazım sizce iade etsem kabul ederler mi

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Tahir Öztürk
Gaming genden hazır sistem almıştım bugün elime ulaştı ilk başta kasayı kurmadan önce ekran kartı vidaları çıkmamıştı gidip yeni vida aldım şimdide pc yi açtım şifre istiyor ne yapmam lazım sizce iade etsem kabul ederler mi
evde usb varsa format at ayrıca bunun için iade etmek istemem saçma geldi biraz başka bir sebebi yoksa kendin format

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
niye iade ediyorsunuz format atın açılır.

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
Kasanın ekran kartı bölümündeki kapak vida da gelmedi ve üstteki gibi durumlar oldu sizce iade talep etsem kabul edilir mi?
talep edin hazır sistem fiyatların yukselıyor su şıralar sürekli

Mirai

80+
aynı şey bendede olmuştu müşteri hizmetleri ile görüştürdüm bize kasayı gönderin format atıp geri gönderelim ya da sizin format atmanız gerek dediler bence temiz sıfırdan format atın daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın ekran kartı bölümündeki kapak vida da gelmedi ve üstteki gibi durumlar oldu sizce iade talep etsem kabul edilir mi?
vida ise anakartta bulunuyor bende de gelmedi aynı şekil

şahin doğan

80+ Platinum
İade için bahane arıyor gibisiniz. Hazır sistemler tek tek toplandığı için iade edilmiyor.

djaniny28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Djaniny
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı şey bendede olmuştu müşteri hizmetleri ile görüştürdüm bize kasayı gönderin format atıp geri gönderelim ya da sizin format atmanız gerek dediler bence temiz sıfırdan format atın daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

vida ise anakartta bulunuyor bende de gelmedi aynı şekil
Her kutuya baktım vida çıkmadı

djaniny28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Djaniny
plastik kelepçelerin bulunduğu poşette vidalar mevcut en azından bende öyleydi. ve şifre için şifre kırıcı kullanabilirsiniz format atmak istemiyorsanız flash belleğinizin olması yeterli
Normalde aradaki yerde bir kapak olması lazım ama o da çıkmadı anakart kutusundaki her yere baktım içinde vida yoktu.

Top Bottom