Neler Yeni

Gaming.gen TR güvenilir mi?

bebega

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hokres
Arkadaşlar Mayıs/Haziran gibi gaming.gen tr den hazır sistem almayı düşünüyorum ama nazı forumlara baktığımda sistemlerde sorun çıktığı kasada hasar olduğunu falan yazmışlar güvenilir bi yer mi daha önce sorun yaşayan oldu mu?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,318
İsim
Emre siyah
yok en güvenilir sitelerden biridir benim için

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Talat
Başka site yokmuş gibi neden gaming gen tr peki?

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
Arkadaşlar Mayıs/Haziran gibi gaming.gen tr den hazır sistem almayı düşünüyorum ama nazı forumlara baktığımda sistemlerde sorun çıktığı kasada hasar olduğunu falan yazmışlar güvenilir bi yer mi daha önce sorun yaşayan oldu mu?
Güvenilir bir site. Her site de sorunlar olur. Ama son zamanlarda en ucuz sistemleri gamegaraj veriyor gaminggene göre daha uyguna geliyor. Alacağınız zamanki duruma bağlı olarak yardımcı oluruz.

Satriani

80+ Bronze
Site güvenilir, fakat alacağın zaman diğer satış yapan sitelerle de kıyaslamanı tavsiye ederim. Aynı sistemi daha ucuz fiyata bulma şansın olabiliyor.

FKT74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Türkmen
Güzel sitedir sıkıntı yaşama şansın Hepsiburada Trendyol kadar. güvenilirdir ama garanti veremem.

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz
güvenilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,447
Üyeler
156,330
Son üye
Cokoprens
Top Bottom