Neler Yeni

Çözüldü✓ Gaming.gen.tr sıfır bilgisayar yerine bozuk-kırık-hasarlı-eksik ürün gönderiyor.

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
hocam eastergamers kendini kanıtladı o konuda savunmak için söylemiyorum ama kendisinden hediye olarak pc kazanmışlığım bile var.
Şuan çoğu youtuber gibi onların da bir şeylerden haberi yoktur bizler bu adamlara bu siteyle sponsor olmayın gibi şeyler söylersek onlar da araştırıp halledebilirler.
Kendini kanıtlamadı hocam size PC hediye ettiği için savunmayin , birçok videosunu izlemisimdir , birçok serileri. Sadece ben mahkeme yolu ile kendimi savundum gibisinden video paylaştı ve sonucunu paylaşmadı , bunu tepki videosu çeken biri de var izleyin.

Monreo57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet Duman
Kendini kanıtlamadı hocam size PC hediye ettiği için savunmayin , birçok videosunu izlemisimdir , birçok serileri. Sadece ben mahkeme yolu ile kendimi savundum gibisinden video paylaştı ve sonucunu paylaşmadı , bunu tepki videosu çeken biri de var izleyin.
savunmak için savunmuyorum malesef. Elraen bitçilerin hiçbirini yayınına almaz ama eastergamersı rahat rahat alıyor canlı yayınlarına.
ben onun uzun süredir takipçisiyim araştırmaları da yaptım bu bit olayı olduğu dönemde eastergamers twitchte bile değildi facebookta yayın yapıyordu

LocutuS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Ahmet Ahıskalı
Teşekkür ediyorum . Yaşadığınız mağduriyet stres size yapılanlar .. size koşulan angarya .. Anayasal olarak size angarya da koşulamaz ama ..

Firmanın görevi bu değil . Firmanın görevi satın aldığınız bilgisayarı parçayı donanımı kasayı toplama bilgisayarı .. Size sağ salim elinize ulaştırmak evinize geldiğinde taktığınız an çalıştırmaktır .

Şimdi .. Firmayı övmeniz yerinde olur .

Size yeni hayatınızda yeni mağduriyetler de ve size yapılacak olan yeni kötülükler de kolay gelsin ne diyeyim .

Evet .. Bende artık sizlere olan desteğimi bırakıyor ve sizlerin hakkını aramaya son veriyorum .

Çünkü siz tırnağınız zarar görmesin .. Ortalığı ayağa kaldırırsınız .. iki yem atınca hemen susarsınız .

Amiyane tabir bunları söyledim kusura bakmayın özür dilerim .. Ama haklıyım .

Zaten size yapması gerekeni yıllar sonra yaptığı için .. Üstüne bir de sizin mağduriyetinizi tazmin etmediği için .. Sizin ona metiyeler düzmeniz ve dua etmeniz gerekir .

Türk satıcılardan başka Türk müşterileri kim daha iyi tanıyabilir zaten .

Yarın ben de ilk iş onlara ulaşmak isterim herhalde .

Onlara taktik falan vermek isterim ne bileyim . Sonuçta ne yapılsa az yani . Yemleme taktikleri falan .
Burada hakaret içeren bir ifade yok. Birbirinizi dava etme yolunda boşuna zaman harcamayın. Yargı mensuplarını da boşuna meşgul etmeyin. Hem meseleyi bu kadar kişiselleştirmeye gerek var mı?

Burada hakaret içeren bir ifade yok. Birbirinizi dava etme yolunda boşuna zaman harcamayın. Yargı mensuplarını da boşuna meşgul etmeyin. Hem meseleyi bu kadar kişiselleştirmeye gerek var mı?

Ben kendisini dava edeceğimi söylemedim . O dava edecekti beni . Savcılıkla falan tehdit etti . Bende ver dedim ne diyeyim . Verdi mi vermedi mi ? vermedi ise neden vermedi ? Gaming.Gen'i neden vermiyor savcılığa ? orası beni zerre alakadar etmiyor .

Kendisine ; köşe de verdim . En iyi hakaret ve küfür köşesi . Canı sıkıldıkça etsin dursun ne diyeyim ?

Konunun benle hiçbir alakası yok . Ben buna yardım ederek en büyük hakareti ve küfrü ettim o yüzden bu .

Böyle insanlara yardım etmek , onlara değer vermek , onları dinlemek ve yardımcı olmak en büyük küfürmüş zaten o yüzden çıldırmışçasına döşüyor mesajları buraya .

Sizler yazana kadar ; hiçbir etkileşim yoktu . O küfür ve hakaretler ediyordu . Ben de bakmıyordum bile .

Olayın benle hiçbir alakası yok . Arkadaş kendi nezdinde ; bir dünya kurdu ve bana en güzel küfrü hakareti etmek için ; yoğun bir çaba içerisinde .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,820
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom