Neler Yeni

Gaming gen tr üzerinden monitör sipariş verdim ve kırık geldi

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
Gaming gen tr üzerinden monitör sipariş verdim ve kırık geldi kutusu v.s sağlamdı o yüzden kargoda açıp bakmadım ve açtığımda kırık olduğunu fark ettim aradığımda bi teknik servisti heralde o maille yönlendirdi mailli bulamadım yardımcı olurmusunuz

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
mecit burak kılıç
Gaming gen tr üzerinden monitör sipariş verdim ve kırık geldi kutusu v.s sağlamdı o yüzden kargoda açıp bakmadım ve açtığımda kırık olduğunu fark ettim aradığımda bi teknik servisti heralde o maille yönlendirdi mailli bulamadım yardımcı olurmusunuz
hangi kargo firması?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-08-07 095950.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-07 095950.png
    6.7 KB · Hit: 36

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
[email protected] [email protected] bu iki maill var hangisi onların mail adesi bilen varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam paranızı alırsınız büyük ihtimalle yurtiçi en iyi kargo şirketidir (ilden ile değişir)
yeni ürün gelse benim için daha iyi olur nereye maill atmam gerek bu 2 maill adresi var hangisi onların fotoğraf atmamı söylediler.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
mecit burak kılıç
[email protected] [email protected] bu iki maill var hangisi onların mail adesi bilen varmı

yeni ürün gelse benim için daha iyi olur nereye maill atmam gerek bu 2 maill adresi var hangisi onların fotoğraf atmamı söylediler.
hocam sorununuz yurtiçi ile gaming.gen.tr nin suçu yok monitörü kıran yurtiçi

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Furkan Aykaç
hocam paranızı alırsınız büyük ihtimalle yurtiçi en iyi kargo şirketidir (ilden ile değişir)
Çorum'a uzak bir ilden bir gün olmadan kargo getirmişlerdi hayran kalmıştım çok seviyorum bu firmayı işlerini Çorum'da çok iyi yapıyorlar.

Eric Cartman

80+ Bronze
ikisine de yolla kardeş ne sorup durdun ikisi de sitede mevcut birinden birine dönerler.

hocam sorununuz yurtiçi ile gaming.gen.tr nin suçu yok monitörü kıran yurtiçi
tabii ki muhatabı gaming gen olacak kargoyla olan problemi firma çözecek burda müşteriyi bağlayan bir durum yok. Ürün müşteriye sorunsuz gelene kadar firma ile kargo sorumludur.

RRZeRos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Doğan
ikisine de yolla kardeş ne sorup durdun ikisi de sitede mevcut birinden birine dönerler.

tabii ki muhatabı gaming gen olacak kargoyla olan problemi firma çözecek burda müşteriyi bağlayan bir durum yok. Ürün müşteriye sorunsuz gelene kadar firma ile kargo sorumludur.
3 maillede yolladım hangisine gelirse artık

Top Bottom