Neler Yeni

Yardım gaming laptop batarya ve fps

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
Merhaba ben yeni gaming laptop aldım . Elime dün ulaştı driverları lenovo sitesinden güncelledim windowsu da güncelledim fan ayarlarını performansa çektim nvidia ayarlarından oynadığım oyunu bulup yüksek performansa da ayarladım ama hala league of legendsta aldığım fps sabit 40 oyun içinde görüntü kalitesi ile de oynadım düşürsem de yine de 40 fps. Sabitlemeyi kontrol ettim oyun içi 240ta başka önerdiğiniz bir çözüm yolu var mıdır?
Bir diğer sıkıntım da laptopun gelince şarjı yoktu kurulumları yaparken prize takılıydı ve kurulumlar bitince %100 görünüyordu prizden çektiğimde şarjı çok hızlı azalmaya başladı içinde düzgün hiçbir uygulama olmamasına rağmen sonra tüm gün prize takılı kullandım ve şimdi yine prizden çektiğimde sadece mozilla ve discord açıkken şarjı 16 dk da %10 azalıyor lenovo servisi aradığımda bataryada sıkıntı yoktur siz 3 4 saat kapalı bir şekilde %100 şarj edin sonra bilgiysayar kapanana kadar kullanın yine şarj edin bu şekilde 1 hafta 10 gün kullanın dedi. İnternetten araştırdığımda da kapanmasın hep %5 e kadar indirin şarj edin diyordu ne yapmalıyı? laptopu yeni aldım bu şarj azalması normal midir oyun bilgisyarı için ? bataryanın iyi durumda olduğunu nasıl öğrenebilirim ?
Satın aldığım laptop:

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan lolden 5 fps alıyorum

Top Bottom