Neler Yeni

Yardım Gaming laptop tavsiyesi

Metin68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Metin Seçkin
Bütçe
11000
Bu Laptopu almayı düşünüyorum CS GO Valorant GTA V Warzone ve Forza5 gibi oyunlar oynayacağım ve 5 yıl falan idare etmesi lazım sizce almalımıyım başka hangi cihazları önerirsiniz

Musa Dinç

80+ Bronze
Bu Laptopu almayı düşünüyorum CS GO Valorant GTA V Warzone ve Forza5 gibi oyunlar oynayacağım ve 5 yıl falan idare etmesi lazım sizce almalımıyım başka hangi cihazları önerirsiniz
Monsterdan mümkünse uzak durun.

akfi_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
akif üçok
musa hocama katılıyorum bende fakat monster uygunmuş baya hp pavilion ec 2023nt modelini kullanıyorum bende gayet memnunum altında tx red alertle boşta 30 dereceleri görüyor valorantta 64 derece civarı alabiliyosanız hp alın diyeceğim fakat hem biraz bütçenizi zorluyor ayrıca 144hz değil keşke 2-3 ay önce alsaydınız ben 7500 TL ye almıştım eksilerini söyleyecek olursam 60hz olması ve usb portunun 2 tane olması s link swapp kullanıyorum usb hub olarakda gayet iyi öneririm (demeyi unutmuşum birde depolaması az https://ty.gl/1jm7vd53sn)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,893
Üyeler
138,435
Son üye
thecamel7