Neler Yeni

Gaming PC İle ETH Kazmak Mantıklı mı?

combidex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ruhisu gürsoy
MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC 6GB GDDR6 192 Bit ekran kartlı bilgisayarım var. Gün içinde 4-5 saat oyun oynarken eth kazsam bana kar getirir mi?

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel
MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC 6GB GDDR6 192 Bit ekran kartlı bilgisayarım var. Gün içinde 4-5 saat oyun oynarken eth kazsam bana kar getirir mi?
oyun oynarken mining düşüncesi saçma oyunda fps alamazsın kazım gücün düşük olur değmez ya oyun oynayacaksın yada kazacaksın

combidex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ruhisu gürsoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
masaüstü
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyun oynarken mining düşüncesi saçma oyunda fps alamazsın kazım gücün düşük olur değmez ya oyun oynayacaksın yada kazacaksın
sadece kazsam kar getirir mi

kulix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali Yılmaz
bence hiç bulaşma tek sistemle az karlı olur bide sistemi yorar

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
Denemeye bile kalkma.
Laptop zaten çok ısınıyor bataryayı ve sistemi zorlar.
Laptop mu? Sence Laptop'a mı benziyor?
Nereden uyduruyorsunuz şu saçmalıkları? Cahil cahil cevaplar? Yok mining FPS düşürürmüş, hem mining yapıyorum hem oyun oynuyorum gram FPS düşüşü, performans düşüşü yok bırakın bu saçmalıkları.

24 saat'te 3,73 dolar gözüküyor. 4 saat oynayıp gerisine mining yaparsan gayet iyi olur. Ayda yaklaşık bu şekilde devam edersen 100 dolar civarı falan getirir.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Nereden uyduruyorsunuz şu saçmalıkları? Cahil cahil cevaplar? Yok mining FPS düşürürmüş, hem mining yapıyorum hem oyun oynuyorum gram FPS düşüşü, performans düşüşü yok bırakın bu saçmalıkları.

24 saat'te 3,73 dolar gözüküyor. 4 saat oynayıp gerisine mining yaparsan gayet iyi olur. Ayda yaklaşık bu şekilde devam edersen 100 dolar civarı falan getirir.
minig yapmaya çalıştığımda pc donuyor bırak oyun oynamayı video izleyemiyorum

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4

Sahur saati kafam iyi değil heralde.
Gaming pc yi gaming laptop diye okumuşum

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
minig yapmaya çalıştığımda pc donuyor bırak oyun oynamayı video izleyemiyorum
Mining yaparken oyun oynayannn da ne bilim. Ama Mining esnasında video izlenir, hatta oyun da oynar ama arkada kazım performansı düşer oyundan verim alamazsın. Bir sıkıntı var sende. Ben 1080p video izleyip arkada mayningimi yapıyorum şu an.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Mining yaparken oyun oynayannn da ne bilim. Ama Mining esnasında video izlenir, hatta oyun da oynar ama arkada kazım performansı düşer oyundan verim alamazsın. Bir sıkıntı var sende. Ben 1080p video izleyip arkada mayningimi yapıyorum şu an.
ben yapamıyorum bilgisayarı kitliyor nerdeyse o yüzden saldım o işi

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan yücel

Ekran kartını %100 kulllanan bir uygulamada gidipte valorant cs oynarsanız kaybınız az olur ama siz rdr gibi bir oyun oynarken mining yaparsanız arkadan mining %100 yük bindirirken birde oyun %100 kullanmak isterken fpsmi artacak gidin allah aşkına

Barbara Gordon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
hehehehehe
Ekran kartını %100 kulllanan bir uygulamada gidipte valorant cs oynarsanız kaybınız az olur ama siz rdr gibi bir oyun oynarken mining yaparsanız arkadan mining %100 yük bindirirken birde oyun %100 kullanmak isterken fpsmi artacak gidin allah aşkına
Beni niye etiketliyorsun aslanım?

Top Bottom