Neler Yeni

Gaminggen gerçekten güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
siteden hazır sistem aldım hem kargo süreci 6 gün sürdü hem de sistem bana geldiğinde sorunla karşılaştım şuanda geri yollıyacağım. benim gibi birçok kişinin sorun yaşadığını forum üzerinden gördüm. artık bi bit yeniği varmış gibi hissediyorum. kullanılmış sistem yollayabilirler mi ya da artık nasıl bi oyun çevirebilirler bilmiyorum ama bişey çeviriyor olabilirler mi?

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Zor kitlesi epey var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne gibi sorun yaşadın

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,150
İsim
Adnan Eren
Yani Evet Kargoyu Geç Gönderiyorlar ama Mediamarkt Gibi bir yer orası Sanmıyorum Öyle bişey yapacaklarını.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bir çok kişinin alışveriş yaptığını gördüm, sorun yaşayan insan sayısı az. Ayrıca mağazaları da var.
Sorun yaşayan yok mu dersen illaki olacak, amazon, hepsiburada gibi sitelerde de sorun çok yaşanıyor. Önemli olan müşteri hizmetlerinin desteği.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zor kitlesi epey var

Ne gibi sorun yaşadın
test edilerek kontrol edilerek hazırlanmış bir sistem olduğunu düşünmediğim bir sistemle karşılaştım. 20k para verip gta 5 gibi bi oyunda 20 40 fps aldım. valoda 150-230. geri bildirdiğimde gaming gene işlemcide sorun olabilir dediler. e buna zatrn bakmakla kontrol etmekle yükümlü değiller mi neden bana gelince ben farkediyorum bu hatayı

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Murat
siteden hazır sistem aldım hem kargo süreci 6 gün sürdü hem de sistem bana geldiğinde sorunla karşılaştım şuanda geri yollıyacağım. benim gibi birçok kişinin sorun yaşadığını forum üzerinden gördüm. artık bi bit yeniği varmış gibi hissediyorum. kullanılmış sistem yollayabilirler mi ya da artık nasıl bi oyun çevirebilirler bilmiyorum ama bişey çeviriyor olabilirler mi?
hocam fabrıkasyon arıza olabılır drıver arızası olabılır fırmanın arızalı bır urun satması pek mumkun olmuyor genelde

test edilerek kontrol edilerek hazırlanmış bir sistem olduğunu düşünmediğim bir sistemle karşılaştım. 20k para verip gta 5 gibi bi oyunda 20 40 fps aldım. valoda 150-230. geri bildirdiğimde gaming gene işlemcide sorun olabilir dediler. e buna zatrn bakmakla kontrol etmekle yükümlü değiller mi neden bana gelince ben farkediyorum bu hatayı
hocam adamlar gunde baya sıstem topluyor gozlerınden kacmıs olabılır bu hatalar

Alperenc25

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen Çatıkkaşli
Söylediğin bir sürü insan sistem alıyor ve onları toplamak,hazırlamak,test etmek için vakitleri çok fazla olmuyordur. O yüzden gözden kaçırma gibi durumlar yaşanabilir gibime geliyor.Aslında şahsi fikrim demonte olarak isteyip kendin yapman olur ama garanti vs sıkıntı olur mu onu bilmiyorum

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Necati
Söylediğin bir sürü insan sistem alıyor ve onları toplamak,hazırlamak,test etmek için vakitleri çok fazla olmuyordur. O yüzden gözden kaçırma gibi durumlar yaşanabilir gibime geliyor.Aslında şahsi fikrim demonte olarak isteyip kendin yapman olur ama garanti vs sıkıntı olur mu onu bilmiyorum
Demonte olarak göndermiyorlar hocam

Daha önceden sistem aldım hiç sorunsuz hızlıca geldi , dünde aldım bekliyorum.
Ayrıca çok yoğun bir site ve sorun yaşayan çok az insan gördüm bu tür durumlarda gözden kaçmış olabilir bazı şeyler test ediyorlar zaten ama bilemiyorum gaminggen güvenilir bir site.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
halis kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam fabrıkasyon arıza olabılır drıver arızası olabılır fırmanın arızalı bır urun satması pek mumkun olmuyor genelde

hocam adamlar gunde baya sıstem topluyor gozlerınden kacmıs olabılır bu hatalar
elbette ama bizler yine de hazır ve montaj edilmiş halde sipariş veriyoruz ve bilgisayardan anlamayan birisi nasıl hatayı bilicek ve bu süreçle ilgilencek. ve neden uğraşsın bu şekilde tek yapacakları iş montajlayıp test edip yollamak. ne kadar yoğunluk olursa olsun böyle bişeyin yaşanmadı saçma geliyor. işleri bu değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Özgür Derebey
Ben alışveriş yaptım sistem yada oem malzeme hiçbir sıkıntı yaşamadım

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Güvenilir

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Eren
Sitede sorun yaşayanlar vardı bir ara bayadır görmüyorum.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
nk
Hocam selamlar
Bende aldim hazir sistem gaming gen den fps sorunu bende yasadim temiz windows kurulumu yapin sonrasinda güncel driverlari yukleyin problem cozulecektir ben bu sekilde çözdüm
Onlarin yüklediği windows stabil calismiyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,931
Üyeler
154,149
Son üye
shipuren
Top Bottom