Neler Yeni

Garanti neye göre yardim ltfn

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Malik
Alacagim msi power supply official sitesinde 10 yil garanti sunuyor ama hepsiburada trendyol gibi yerlerde garanti suresine 2 yil diyor nasil oluyor ?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,956
İsim
HBE
Onlar üreticiden alıyor ve sana faturayla satıyor. Minimum 2 yıl garanti vermek zorunda oldukları içinde sana 2 yıl kendileri garanti veriyor. Ticari bir olay olduğu için üreticideki garanti düşüyor.

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Malik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onlar üreticiden alıyor ve sana faturayla satıyor. Minimum 2 yıl garanti vermek zorunda oldukları içinde sana 2 yıl kendileri garanti veriyor. Ticari bir olay olduğu için üreticideki garanti düşüyor.
Yani aslinda 10 yil garantileri yok mu diyorsun
E peki bu durumda neden 10 yil garanti yazmis msi zaten kendi sitelerinden satmiyorlar ki

BoobaFett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Aydın
10 yıl garantiyi kullanmak için MSI sitesindeki desteğe ticket atıyorsun. benim aldığım corsair de 10 yıl garantiliydi ama 2 yıl garantili belge gelmişti, 4 sene sonra bozulduğunda corsair support'a yazdım ve yenisiyle değiştirdiler. kargoda gelen belge galiba sadece sana satan iş yeri için. 10 yıl garantiyi üreticinin kendisi veriyor

Maloluyuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Malik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
10 yıl garantiyi kullanmak için MSI sitesindeki desteğe ticket atıyorsun. benim aldığım corsair de 10 yıl garantiliydi ama 2 yıl garantili belge gelmişti, 4 sene sonra bozulduğunda corsair support'a yazdım ve yenisiyle değiştirdiler. kargoda gelen belge galiba sadece sana satan iş yeri için. 10 yıl garantiyi üreticinin kendisi veriyor
3. Yilinda bozulursa ben urunu kime yolluyorum

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende XPG Core Reactor var 10 yıl garantili. Satıcı 2 yıl sonra ilgilenmezse markanın yetkili servisine veya direkt markaya ulaşınca yardımcı olurlar. En azından XPG her türlü 10 yıl garanti veriyor diğer markalarda değişiyor mu bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,858
Üyeler
138,424
Son üye
OgiBaskan