Neler Yeni

GARANTİLİ LAPTOP DEĞİŞİM OLUR MU?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Arkadaslae öncelikle merhabalar onceden ve hala yasadigim sorunu sizinle paylasmak istiyorum. 0 laptop aldim trendyoldan daha gelir gelmez paketi yeni actim icerisinde freedos windows yuklu degildi orijinal windows 11 kurmak istedim 1 kere asus yazisi geldi ve sonra hic bir sekilde acilmadi klavye isiklari calisiyor ama bilgisayar ekrani gelmiyor servisi arayip bildirdim servise gondermem istendi gonderdim yapilil 3 gun icinde bana geri gonderildj actim herhangi bi sorunla karsilasmadim 2 3 hafta aradan gecti bi baktim wi fi 6 driver ünlem isareti calismiyor aradan zaman gecti hic calismamaya basladj sorunu bildirdim yine ayni sekilde gonderdim yapip ger gondeediler oldu sorunsuz calisti bu sefer 1 ay falan sonra wi fi yine bozuldu hic bir sekilde ne tanimiyor ne calisiyor hic bir program olmadi ne yapsam olmuyor sinrilendim servise durumu izah ettim istanbul servisine gonderdim onlari gondeedigi kodla aradilar durumu izah ettim verdigimden bu yana 5 ya da 6 gun gecti bu durumda laptop degisime girer mi veya ne yapsam degistiririm öneriniz var mi ? Simdiden tesekkurler.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Servise direk bildirsem yapilir mi ?
Servise bildir ama genelde yapmazlar yokuşa sürerler dene şansını yine de. Yapmazlar tüketici hakem heyetine başvuru yaparak değişim ya da iadeni kesin alirsin. Ama onunla da uğraşmak istemezsen laptopu geldiği gibi bir sorun varmışcasina servise geri gönder. 5-6 kere servise gönderilen ürünlerde servis kendi değişim talep ediyor. Thh den daha kısa sürer

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Servise bildir ama genelde yapmazlar yokuşa sürerler dene şansını yine de. Yapmazlar tüketici hakem heyetine başvuru yaparak değişim ya da iadeni kesin alirsin. Ama onunla da uğraşmak istemezsen laptopu geldiği gibi bir sorun varmışcasina servise geri gönder. 5-6 kere servise gönderilen ürünlerde servis kendi değişim talep ediyor. Thh den daha kısa sürer
Tesekkkur ederim yaedimci oldugun icjn bunu kesinlikle degerlendirecegim com sagol

Top Bottom