Neler Yeni

Garantisi biten anakartı teknik servise yollamak?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batuhan Karataş
herkese merhaba yaklasık 1 - 1.5 yıl once gigabyte b450 AORUS pro ankartım bozuldu ve çalışmıyor . garantisi yok ve faturası da yok bu şekilde garantiye gönderebilir miyim bilgisi olan varmı yapılırsa ve çok ucuk fıyat çekmezlerse yaptırmak istiyorum

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Uçuk fiyat çıkma olasılığı yüksek.

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
gönderirsin ama boru gibi ücret çıkar

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Yavuz
Aldığın yer nereydi

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batuhan Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,558
İsim
Yavuz
hepsiburada olamsı gerekıyor öyle hatırlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sende haklısın ya faturası olmadan alırmı onu sormak ıstedım de bır umut iişte benm kı fakırın umudu var demısler
Hepsiburada siparislerimden faturayı goruntulemiyo musun?

Mailinede gelmiş olması lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Batuhan Karataş
Hepsiburada siparislerimden faturayı goruntulemiyo musun?

Mailinede gelmiş olması lazım.
zamanında bilgisayırcıda çalısırken almıstım şirket üstüne yani orada artık calısmıyorum ondan iş sahibi ile iletişim kurmak ıstemedım tekrar

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,340
İsim
Yusuf
herkese merhaba yaklasık 1 - 1.5 yıl once gigabyte b450 AORUS pro ankartım bozuldu ve çalışmıyor . garantisi yok ve faturası da yok bu şekilde garantiye gönderebilir miyim bilgisi olan varmı yapılırsa ve çok ucuk fıyat çekmezlerse yaptırmak istiyorum
anakart firmaları 3 yıla yakın garanti veriyor. asus mesela. anakartın seri numarasını sorgulat asus distribitörlerinde veya asus çağrı merkezinde belkide hala garantisi devam ediyordur. ama kullanıcı hatasıysa problem athena gökhanın deyişi ile teknik servis sana ; öpüceeeem öpüüceeeem dedim sanaaa şarkısı söyleyebilir.

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Comol Ogga
Anakartın 1-1,5 yıl öncemi bozuldu yoksa 1-1,5 yıl önce aldığın anakartın mı bozuldu? Eğer anakartın 1.5 yıl önce bozulduysa garantisi zaten yoktur boşuna hiç servise gönderme, yetkili servisler genelde komponent bazında onarım yapmıyor, değişim veya iade verip geçiyorlar, bu tarz komponent bazında onarım yapan işletmeler var onlar ile görüşmen daha mantıklı olur.

Ama alalı 1.5 sene kadar olduysa ve yanlış hatırlamıyorsam gigabyte ürünlerini arena getiriyor, https://www.cercev-e.com/ buradan garanti takibi kısmından ürünün seri numarasını aratarak garanti sorgulaması yapmayı deneyebilirsin, eğer ürün arena'nın envanterine gireli garanti süresinden fazla olmadıysa muhtemelen faturasız da işlem görebilir.

mehmetYK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
mehmet yusuf kara
eğer internetten aldıysan bi garantisini kontrol et devam ediyorsa garanti kağıdına fln gerek yok aldığın siteden elektronik fişi pdf olarak indir sonra çıkarttırıp değişim-tamire yolladığın kutunun içine koyarsın. Garantisi devam etmesede bunu yapabilirsin (eğer kendi servisine yolliyorsan)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,437
Son üye
fatihavcii
Top Bottom