Neler Yeni

Geforce Experience ALT+Z arayüzü oyun esnasında gözükmüyor (ÇÖZÜLDÜ)

bugrapay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra APAY
Geforce Experience uygulamasının ALT+Z arayüzünü, ekranda herhangi bir oyun yokken açabiliyorum fakat oyun esnasında aynı kısayolla arayüzü açmaya çalıştığım zaman kısayol çalışıyor ama kullanıcı arayüzü ekrana gelmiyor ve oyunla etkileşim sağlayamıyorum ekranda oyun dışında bir şey olmamasına rağmen. Tekrar aynı kısayolu kullanıp 'açıldığını zanneden arayüzü' kapatıyorum ve oyunla etkileşime girebiliyorum. Oyun sırasında bu arayüzü görebilmek istiyorum. Önceden çalışıyordu fakat yaklaşık son 1 aydır çalışmıyor. Problemin kaynağından emin olmamakla birlikte Overwolf yazılımını kurduktan sonra başlamış olabilir. Overwolf yazılımının kurulumunu kaldırmama rağmen yine de oyun içinde Geforce Experience ALT+Z arayüzüne erişim sağlayamıyorum. Yine de kısayolları kullanarak kayıt alma ve ekran görüntüsü alma gibi işlevleri kullanabiliyorum.

GeForce Experience yazılımını kaldırıp tekrar yükledim, Regedit'ten ilgili kayıtları sildim, DDU ile temiz kurulum yapmayı denedim fakat hiçbiri sorunumu çözmedi. Sizin varsa bir öneriniz, denemeye açığım. Lütfen çözelim bu sorunu.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,547
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Bilgisayarı açtığınızda kendine gelince geforce experience ta ayarlar kısmından arayüzü devre dışı bırakın, ardından tekrar açın. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir

bugrapay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra APAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarı açtığınızda kendine gelince geforce experience ta ayarlar kısmından arayüzü devre dışı bırakın, ardından tekrar açın. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir
Onu da denemiştim. Yine de şimdi tekrar denedim ve düzelmedi :/

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
513
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Abdurrahman
Bendede benzer Bi sorun olmuştu nvidia denetim masasından geforce Experience için ekran kartını seçince düzelmişti.

bugrapay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra APAY
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bendede benzer Bi sorun olmuştu nvidia denetim masasından geforce Experience için ekran kartını seçince düzelmişti.
İşe yarayacağından çok umutluydum ama maalesef bu da işe yaramadı 🥲🥲🥲

Spreadk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selman Kılıç
Çözüm bulan var mı aynı sorunu yaşıyorum

bugrapay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra APAY
Çözüm bulan var mı aynı sorunu yaşıyorum
Sorunu çözmek için yapmadığım halde sorunumu çözen şeyi anlatayım, win+r kısayoluyla açılan pencereye cmd yazıp entera bastım. Sonra bilgisayarımda bulununan programları tek seferde güncellemek amacıyla oraya "winget upgrade --all" yazıp çalıştırdım (tırnakları yazmayacaksın". Bilgisayarımdaki programlarda güncellemesi olanların hepsini güncelledikten sonra sorunumun çözüldüğünü fark ettim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,907
Üyeler
138,440
Son üye
mdemmir1
Top Bottom