Neler Yeni

Yardım Geforce Now bulanık görüntü.

Carents

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağatay Yaman
İnternet verilerim ve Geforce Now verilerimi paylaştım. 1080p 60fps geçtim neredeyse bütün çözünürlüklerde görüntü inanılmaz bulanık gözüküyor. Bu kadar paket kaybı nasıl oluyor. Gameplus gelmeden önce eu serverında Cyberpunk'ı RTX açık oynadım gayet akıcıydı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    21.4 KB · Hit: 261
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    7.6 KB · Hit: 268
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Hakan Arıkan
Bende de aynı şekilde oluyor. Türkiyedeki internet hızı ile güzel şeyler oynamak mümkün değil.

forexp3rt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Harun Yiğit
Ben 24Mbps ile ultrada 60 FPS gayet iyi bir şekilde oynayabiliyorum. Acaba şu ayarları yapmayı dener misin?
1653574577708.png

Çözünürlük kısmını kendi monitörüne göre ayarla. Onun dışında benimki gibi yap.

Carents

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağatay Yaman
Ben 24Mbps ile ultrada 60 FPS gayet iyi bir şekilde oynayabiliyorum. Acaba şu ayarları yapmayı dener misin?
Alıntıyı görüntüle
Buradaki ayarlar ağ testi kısmına etki etmiyor ama bu şekilde de denedim sonuç aynı yine.

Alıntıyı görüntüle
Merhaba
500 megabit Turkcell superonline 20 megabit upload internet kullanmaktayım. Sizi yaptığınız gibi yaptım, 1920*1080 de. Cyberpunk olsun, Battlefield 5 olsun, orta yüksek ultra farketmez, kasıyor. RTX her şey açıkta oynanmıyor zaten. Onu hak getire zaten. Anlamadım gitti 500 megabit internet yahu, Turkcelin kendisi, daha ne olması gerekiyor, ben böyle şeyi anlamadım.

forexp3rt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Harun Yiğit
Merhaba
500 megabit Turkcell superonline 20 megabit upload internet kullanmaktayım. Sizi yaptığınız gibi yaptım, 1920*1080 de. Cyberpunk olsun, Battlefield 5 olsun, orta yüksek ultra farketmez, kasıyor. RTX her şey açıkta oynanmıyor zaten. Onu hak getire zaten. Anlamadım gitti 500 megabit internet yahu, Turkcelin kendisi, daha ne olması gerekiyor, ben böyle şeyi anlamadım.
zayıf ağ bağlantı koşullarına göre ayarla kısmını kapatarak dener misiniz? Bu arada benim attığım ayarı yapmadan öncede mi kasıyordu?

Top Bottom