Neler Yeni

Yardım Geforce Now da piksellenme oluyor.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Dün BF1 geldi diye tekrar bi indiriyim deneyim dedim TR serverlarında olmama rağmen piksellenme yapıyor. Beta sürecinde oynadım onda da City Skylines oynadım ama o da piksel piksel di. Dünya da ilk çıktığında aldım gfn 50 TL mi ne. R6 oynadım çok çok az piksellenme oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim. (Türknet kullanıyorum, kablolu bağlantı)

Ekler

• 1.png
    1.png
    15.5 KB · Hit: 62

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
Dün BF1 geldi diye tekrar bi indiriyim deneyim dedim TR serverlarında olmama rağmen piksellenme yapıyor. Beta sürecinde oynadım onda da City Skylines oynadım ama o da piksel piksel di. Dünya da ilk çıktığında aldım gfn 50 TL mi ne. R6 oynadım çok çok az piksellenme oldu. Bu sorunu nasıl çözebilirim. (Türknet kullanıyorum, kablolu bağlantı)
Bendede aynı sorun vardı 75mbps hızım galiba sunucuları ile alakalı bir sorun

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
703
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başlık 'GeForce Now - Pikselleşme/Kare Kaybı' https://forum.donanimarsivi.com/konu/geforce-now-piksellesme-kare-kaybi.341439/

Şuraya bi bakın bakalım sorun çözülecek mi?
teşekkür ederim deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi tekrar bi sıraya girdim 1 saatte girer yine herhalde ama bi öncesinde ağ tesiti yaptım 3-5 kez paket kaybı bi oluyor bi olmuyor internet hızı bi ideal gözüküyor bi yetersiz.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
teşekkür ederim deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi tekrar bi sıraya girdim 1 saatte girer yine herhalde ama bi öncesinde ağ tesiti yaptım 3-5 kez paket kaybı bi oluyor bi olmuyor internet hızı bi ideal gözüküyor bi yetersiz.
Dalgalanma var demekki

Arcturus

80+ Bronze
Bildiğim kadarıyla TR serverında böyle sıkıntılar çok yaşanıyor büyük ihtimal sunucuda sorun var globalde de deneyin eğer aynı soru devam ediyorsa İnternetinizde veya PC de sıkıntı vardır eğer orada böyle bir sıkıntı yok ise TR server'ı için destek'e başvurun onlar yardımcı olacaktır.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Bildiğim kadarıyla TR serverında böyle sıkıntılar çok yaşanıyor büyük ihtimal sunucuda sorun var globalde de deneyin eğer aynı soru devam ediyorsa İnternetinizde veya PC de sıkıntı vardır eğer orada böyle bir sıkıntı yok ise TR server'ı için destek'e başvurun onlar yardımcı olacaktır.
Globalde nasıl deniyoruz,avrupa sunucularına bağlanabiliyormuyuz ?

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
Bazı kişiler VPN ile bağlanabiliyor.
Denedim olmadı hocam,sıra beklemekten bıkıp vpn indirip denemiştim,vpn ile siteye girip üyeliği değiştiriyorsun,sonra gfn'a girince oluyor ancak oyuna girince hata veriyor,ben yapamadım yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Efe Akboğa
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,Teknoloji
geforce'un default internet ayarları ile zaten stabil bir şekilde oynaman zor internet ayarlarını yapılandır geforce'dan

ayarladan özel seçeneğini işaretle sonra ordan download hızını seç bende öyle düzeliyor

Top Bottom