Neler Yeni

Yardım Geforce Now donma ve kötü görüntü sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Recep POLAT
Selamlar arkadaşlar bundan bir hafta önce 6 aylık Geforce Now founder hesabı satın aldım. 24 Mbps sabit fiber internetim var ne zaman test etsem 24 çıkıyor testlerde ama şu Geforce Now'ı 720p'de akıcı ve düzgün görüntüde oynayamiyorum. Arada takilmalar giriyor ve sürekli görüntü kalitesi 144p'lere düşüyor. Benimle birebir ayni interneti kullanan bir mahalle ilerde oturan arkadaşım 1080p'de full akıcı temiz bir görüntüde oyun oynayabiliyor Geforce Now'dan. Üstelik birebir aynı ayarları yapıyoruz. Telefonla girince biraz daha az piksellenme falan oluyor ama bilgisayara gelen internet hızıyla telefondaki aynı hız. Hangi ayar varsa denedim Nvidia'ya mail attım dönmediler Canlı Desteğe bağlandım yabanci bir müşteri temsilcisi görüşmeyi maile aktardığını ve 24 saatte bana döneceklerini söyledi ama 2 gündür dönen olmadı. Bu görüntü kalitesinin düşmesini ve akıcılığı düzeltmek için napabilirim çok değil 720p'de 30-60fps fark etmez hikayeli oyunları oynayabilsem yeter yardımcı olursanız çok sevinirim.

Baran 99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
Selamlar arkadaşlar bundan bir hafta önce 6 aylık Geforce Now founder hesabı satın aldım. 24 Mbps sabit fiber internetim var ne zaman test etsem 24 çıkıyor testlerde ama şu Geforce Now'ı 720p'de akıcı ve düzgün görüntüde oynayamiyorum. Arada takilmalar giriyor ve sürekli görüntü kalitesi 144p'lere düşüyor. Benimle birebir ayni interneti kullanan bir mahalle ilerde oturan arkadaşım 1080p'de full akıcı temiz bir görüntüde oyun oynayabiliyor Geforce Now'dan. Üstelik birebir aynı ayarları yapıyoruz. Telefonla girince biraz daha az piksellenme falan oluyor ama bilgisayara gelen internet hızıyla telefondaki aynı hız. Hangi ayar varsa denedim Nvidia'ya mail attım dönmediler Canlı Desteğe bağlandım yabanci bir müşteri temsilcisi görüşmeyi maile aktardığını ve 24 saatte bana döneceklerini söyledi ama 2 gündür dönen olmadı. Bu görüntü kalitesinin düşmesini ve akıcılığı düzeltmek için napabilirim çok değil 720p'de 30-60fps fark etmez hikayeli oyunları oynayabilsem yeter yardımcı olursanız çok sevinirim.
Telefondan nasıl giriliyor

Windows 11

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Wİ-Fİ de dalgalanma sorunu olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan nasıl giriliyor
Google Playden yükleyerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Recep POLAT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Wİ-Fİ de dalgalanma sorunu olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google Playden yükleyerek.
Hocam foruma yeni girebildim yanıtınız için teşekürler. Wifi test yaptığımda dalgalanma yok diyebilirim sabit geliyor internet ve wifi'ya yakın bir yerdeyim.

KaanKRB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kaan Kırbaş
Ben de Geforce Now kullanıyorum. 24 mbps hızda 60 fps 720 p oynayabiliyorum. Fakat oyun esnasında telefondan instagrama bile girsem 144 p ye düşüyor. Sana tavsiyem interneti bilgisayara bağla. Wifi ile oynama. Mümkünse arayüzden wifi'yi kapat ve sadece kendi bilgisayarın kullansın interneti. Böylelikle benim gibi hiç kasmadan hd bir şekilde oynayabilirsin.

Top Bottom