Neler Yeni

Geforce Now Sıra bekleme rezilliği (Premium olmasına rağmen)

Furkansvq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yaşar Furkan Akbal
Dostlar yaklaşık 3 aydır GF Now kullanıyorum. Abonelik satın alıp oyunları öyle oynuyordum. Bu ay zam geldi ve ortalama 340 TL bir fiyata yükseltildi. Şaka gibi ama Premium üyeliğim olmasına rağmen 45 dakika sıra bekledim az önce. Türkiye pazarına zerre önem verilmiyor gerçekten. Gerek fiyatlandırma, gerek sistem olarak bu kadar özensiz çalışan çok az firma gördüm. LoL'de fps drop yiyorum. Baldur's Gatede sistem kasıyor ve kaplamalar yüklenmiyordu. Bazı oyunlara giremiyorum bile. Gerçekten şaka gibi.
gfn1.png
gfn2.png

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,961
İsim
HBE
Dostlar yaklaşık 3 aydır GF Now kullanıyorum. Abonelik satın alıp oyunları öyle oynuyordum. Bu ay zam geldi ve ortalama 340 TL bir fiyata yükseltildi. Şaka gibi ama Premium üyeliğim olmasına rağmen 45 dakika sıra bekledim az önce. Türkiye pazarına zerre önem verilmiyor gerçekten. Gerek fiyatlandırma, gerek sistem olarak bu kadar özensiz çalışan çok az firma gördüm. LoL'de fps drop yiyorum. Baldur's Gatede sistem kasıyor ve kaplamalar yüklenmiyordu. Bazı oyunlara giremiyorum bile. Gerçekten şaka gibi.Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
TR sorumlusu Turkcell diye biliyorum. Prod'lar en son Ankara dcsindeydi. Gebzeye kurdular mı emin değilim.

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak
Türkiye'de geforce now sahtekarlığını bilen kaç kişi var ki?
Çoğu sunucuda GTX 1060 gibi komik gpular kullanıyorlar. Kimsenin de ruhu duymuyor.
Turkcell ile anlaşma yaptıklarında ne olacağı belliydi

Furkansvq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yaşar Furkan Akbal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiye'de geforce now sahtekarlığını bilen kaç kişi var ki?
Çoğu sunucuda GTX 1060 gibi komik gpular kullanıyorlar. Kimsenin de ruhu duymuyor.
Turkcell ile anlaşma yaptıklarında ne olacağı belliydi
Kenshi gibi sandbox bi oyunda 1060 kullanıyorlar. O kadar komik ki. 4060'lı pclerde bile 3-4 dakika yükleme süresi olan bi oyunu 1060 ile açtırıyorlar. GF Now rezillikleri saymakla bitmez. 3 aylık deneyimimi şuraya yazsam saymakla bitmez hatalar. Gerçekten paranıza değmez. Almayın, aldırtmayın.

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Ali Burak
Kenshi gibi sandbox bi oyunda 1060 kullanıyorlar. O kadar komik ki. 4060'lı pclerde bile 3-4 dakika yükleme süresi olan bi oyunu 1060 ile açtırıyorlar. GF Now rezillikleri saymakla bitmez. 3 aylık deneyimimi şuraya yazsam saymakla bitmez hatalar. Gerçekten paranıza değmez. Almayın, aldırtmayın.
RTX diye pazarladıkları ürünler GTX ve selefi.
Nvidia ya yazsan karşılık alamıyorsun.
Türkiye son yıllarda aşırı adaletsiz bir ülke oldu. Adaletin kendi halkını korumadığı yerde, elin yabancısı şeyine takmaz

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Geforce now a aylık okadar para vereceğinize bir süre üyeymiş gibi para biriktirip daha pc almanız daha mantıklı döviz veya altın olarak biriktirin sahtekarlar para yedirmeyin

Furkansvq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yaşar Furkan Akbal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1713208627917.png

Aradan 3 ay geçti dün iş çıkışı bir gireyim dedim düzelmiş gibiydi. Bu gün girdim yine aynı hatta daha beteri. 643 kişi sıra beklemek nedir basic üyelikten hiçbir farkı yok premium'un

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
bunu sisteminiz zayıf olduğu için mi kullanıyorsunuz yoksa oyunları ücretsiz oynayabilmek için mi?

Kerem gök

80+ Silver
bu çile çekilmez aga, buna vereceğiniz parayı ya biriktirin 2. el bi pc falan alın ya da internet kafe falan kullanın vallahi bu kadar kötü iş görmedim

Top Bottom