Neler Yeni

GEFORCE RTX 4070 TI GAMING X SLIM 33K TL'den alınır mı?

bozkan

80+ Bronze
Bütçe
33000
Merhaba arkadaşlar,

Marka takıntım olduğundan bu akşamki TUF 4070Tİ + Asus Prime anakart paketini 34K'ya almadım (vade seçenekleri aşırı kötüydü). ASUS kötü bir marka olduğundan değil, kimine göre MSI'dan daha iyidir tabi ama ben MSI kullanmayı seviyorum.

Yurtdışından bu kartı 5-10k arası daha ucuza getirtme şansım var ama sonra garanti süreçleri yaşanırsa başım çok ağrıyacak biliyorum.

33K'dan bu 4070ti Gaming X Slim almak ne kadar mantıklı? Peşin fiyatına 6 taksit şansı mevcut.

Şuan 3060ti kullanmaktayım. 11400f işlemci ve 650w psu ile kullanacağım. 1440p kullanıyorum.

Muhtemelen yazın DDR5 uyumlu anakart, ram, ve 14 serisi bir intel işlemciye geçeceğim.

Aslında benim kafamda 4070 Super vardı ama ne alakaysa 4070 Super Gaming X Slim ile 4070 ti arasında neredeyse fiyat farkı yok....(n)(n)

Teşekkürler

Son düzenleme:

nydachles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Alper GÖK
Nvidia GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Almışken bunu alman daha iyi 34.5a var mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar,

Marka takıntım olduğundan bu akşamki TUF 4070Tİ + Asus Prime anakart paketini 34K'ya almadım (vade seçenekleri aşırı kötüydü). ASUS kötü bir marka olduğundan değil, kimine göre MSI'dan daha iyidir tabi ama ben MSI kullanmayı seviyorum.

Yurtdışından bu kartı 5-10k arası daha ucuza getirtme şansım var ama sonra garanti süreçleri yaşanırsa başım çok ağrıyacak biliyorum.

33K'dan bu 4070ti Gaming X Slim almak ne kadar mantıklı? Peşin fiyatına 6 taksit şansı mevcut.

Şuan 3060ti kullanmaktayım. 11400f işlemci ve 650w psu ile kullanacağım. 1440p kullanıyorum.

Muhtemelen yazın DDR5 uyumlu anakart, ram, ve 14 serisi bir intel işlemciye geçeceğim.

Teşekkürler
Pardon marka takıntın olduğunu göz önünde bulundurmadan yazdım ben.

bozkan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nvidia GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Almışken bunu alman daha iyi 34.5a var mesela.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon marka takıntın olduğunu göz önünde bulundurmadan yazdım ben.
Hocam Ventus modeli var yine göreceli olarak uygun bir fiyata ama X Slim olsun benim olsun :) Zamanında kasayı toplarken de bir tık premium kasa, soğutucu vs. seçmiştim. O paraya daha iyi ekran kartı alırdım ama izlemek hoşuma gidiyor.

Sizce beklemekte fayda var mıdır? Nedense incehesap sürekli ASUS ekran kartı + anakart paketleri yapıyor haftalardır. MSI yapsa bir saniye dşünmeyeceğim...

Aslında benim kafamda 4070 Super vardı ama ne alakaysa 4070 Super Gaming X Slim ile 4070 ti arasında neredeyse fiyat farkı yok....

Top Bottom