Neler Yeni

Yardım Gençer Gaming DA-C hazır kasa sistem siparişi

sinanoral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
sinan oral
Merhabalar, kasayı sepetime ekledim ve sipariş ettim. Kredi kartımdan da ücreti alındı (12 taksit aldığım için 13.187,24 TL) fakat siparişlerim kısmında siparişiniz bulunmamaktadır yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Eğer siparişim başarılı bir şekilde oluşmadıysa kredi kartımda limit de kalmadığı için yeni sipariş de veremiyorum :( Siparişimin iptal olduğuna dair herhangi bir bildirim, mail arama vs almadım.@GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül

1675534409510.png
1675534523996.png

Son düzenleme:

gkhansri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
gökhan sarı
Merhabalar, kasayı sepetime ekledim ve sipariş ettim. Kredi kartımdan da ücreti alındı (12 taksit aldığım için 13.187,24 TL) fakat siparişlerim kısmında siparişiniz bulunmamaktadır yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Eğer siparişim başarılı bir şekilde oluşmadıysa kredi kartımda limit de kalmadığı için yeni sipariş de veremiyorum :( @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
aynısını bende yaşıyorum iptal ettiler ve iade karta maalesef hemen yüklenmiyor @Abdullah Hacıgül @GENCERGAMİNG

Sir Cem T-oker

80+ Gold
şimdi sıkıntı şurda. sizin iptal olduysa bu siparişler kime gitti? fazladan sipariş mi alındı ? ben onu anlayamadım.

ErsinT.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ersin Topcu
Merhabalar, kasayı sepetime ekledim ve sipariş ettim. Kredi kartımdan da ücreti alındı (12 taksit aldığım için 13.187,24 TL) fakat siparişlerim kısmında siparişiniz bulunmamaktadır yazıyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Eğer siparişim başarılı bir şekilde oluşmadıysa kredi kartımda limit de kalmadığı için yeni sipariş de veremiyorum :( @GENCERGAMİNG @Abdullah Hacıgül

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
aynı durum bende de var kardeşim inşallah halledip kasaları verirler

Requen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bayram Erol
Instagram
instagram.com/bayram.erl
Steam
https://steamcommunity.com/id/bayramerool/
Twitter
bayrameroll
Facebook
bayramerool
Ben iptal olduğuna dair bir bildirim, email vs bir şey almadım. İptal olup olmadığını bile bilmiyorum
siparişlerim kısmından öğrenebilirsin. benimkini daha iptal etmemişler onay bekliyor şuan bu kadar uzun sürmesi normal mi

muwtlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Mücahit Semiz
aga sabahtan beri sistemi almaya çalışıyorumşu ürün stokta yok bu ürün stokta yok.
19:00 20:00 ve 21:00 olmak üzere 3 satış açılışında denedim üçünde de stokta stokta yok diyor bu kadar bilindik ve tanınan bir youtuber ile sistem çıkaracaksanız sitenizide ona göre düzenlemeniz lazım yazık yazık. @Abdullah Hacıgül @GENCERGAMİNG .

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ozan YEŞİLYURT
bende de aynı durum var şu an . parayı çektiler siparişi iptal ettiler . inşallah düzeltip gönderirler.

Top Bottom