Neler Yeni

GENCER GAMİNG GÜVENİLİR Mİ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda Özçelik

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Adem
Tartışılır. Ürün sağlam veya bozuk bir şekilde eline ulaşır ondan yana sıkıntın olmasın. Ama olur da bir problem yaşarsan ürünle ilgili soğuk su iç geç. Muhatap bulman imkansıza yakın. En basitinden sana bir örnek;
3 gündür arıyorum, hala kimseye ulaşamadım. Aşırı leş bir firma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arda Özçelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tartışılır. Ürün sağlam veya bozuk bir şekilde eline ulaşır ondan yana sıkıntın olmasın. Ama olur da bir problem yaşarsan ürünle ilgili soğuk su iç geç. Muhatap bulman imkansıza yakın. En basitinden sana bir örnek;
3 gündür arıyorum, hala kimseye ulaşamadım. Aşırı leş bir firma.
Hocam korkuttunuz şuan ya,alsam mı bilemedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Gencer gaming den şu sistemi almayı düşünüyorum
Gencer gaming güvenilir mi????
Gamepower warcry kasa aldım ordan bi kaç ay önce.Kasa sorunsuz geldi ama 1 tane fan bozuktu.Kendileriyle görüştüm gönderdim fanı ellerine ertesi gün ulaştı ama yeni fanı 15 gün sonra gönderdiler.Kısacası güvenilir ama bi problem yaşadığında sistemde bekletilmen çok muhtemel

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Adem
Gamepower warcry kasa aldım ordan bi kaç ay önce.Kasa sorunsuz geldi ama 1 tane fan bozuktu.Kendileriyle görüştüm gönderdim fanı ellerine ertesi gün ulaştı ama yeni fanı 15 gün sonra gönderdiler.Kısacası güvenilir ama bi problem yaşadığında sistemde bekletilmen çok muhtemel
Hocam nasıl ulaştınız, ben pazartesiden beri her gün 3/5 kere arıyorum adamları, siteden yazıyorum vs ama nafile. Hala bir kimseye ulaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet Emirhan Çetinel
Instagram
mecetinel
Steam
MehmetÇ
Hocam nasıl ulaştınız, ben pazartesiden beri her gün 3/5 kere arıyorum adamları, siteden yazıyorum vs ama nafile. Hala bir kimseye ulaşamadım.
Ben önce mail attım,ordan dönüş yapıp whatsapp numarası verdiler ve sorun ile ilgili video istediler.Gönderdim ve daha sonra kargo ile arızalı ürünü gönderdim.Telefon ile ulaşmak mümkün değil.Ben instagram dahil bütün sosyal medyadan darladım.şikayetvar a yazdım yani aklınıza gelecek heryere yazdım.Ama bir daha alışveriş yapmam çünkü çok ilgisizler ve çok uğraştım

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,211
İsim
Hamza Ziya Üstün
Muhatap bulmak imkansıza yakın. Sistem bir şekilde elinize ulaşır ancak sonraki müşteri hizmeti berbat. Tavsiye etmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amd istersen r5 5600 yapıp

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
C Ş
Gencer Gaming son zamanlarda çok mağduriyet yaşatıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Chassidy
Diğer kullanıcıları bilmem ama ben Gencer Gaming oynuyorum ve paramı iade etmedim. Nedenini bilmiyorum ve bu yüzden öğrenmek için forumda yeterince bulundum. Ve belki de yüksek techloky android oyun apk'sına geçmek daha iyidir.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,458
İsim
Deniz Bey
Böyle firmalarla birde iş birliği yapıyorlar bir sürü şikâyet eden var herkes parasına bakıyor boşver bulaşma

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
848
İsim
Ali
Alışveriş yaptım. Telefon ile ulaşamadım ama destek kısmından mail ile ne söylesem aynı gün içinde döndüler. Yalova'da cuma günü iş için bulundum ve mağazalarını görme fırsatım oldu. Şu telefon ile aranılınca ulaşılması, kargoların daha hızlı ve doğru çıkışını yaparlar ise itopya vs rahat rahat geçerler...

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Onur Altunay
Alışveriş yaptım. Telefon ile ulaşamadım ama destek kısmından mail ile ne söylesem aynı gün içinde döndüler. Yalova'da cuma günü iş için bulundum ve mağazalarını görme fırsatım oldu. Şu telefon ile aranılınca ulaşılması, kargoların daha hızlı ve doğru çıkışını yaparlar ise itopya vs rahat rahat geçerler...
itopyayı rahat rahat geçerler :D

Top Bottom