Neler Yeni

Gençer gamingden sistem alanlara sorum var

Eren_81

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Eren Turan
Gençer gaming ismini daha önce hiç duymadım güvenilir midir?
Sistem alan varsa sorun yaşadınız mı? Ne kadar sürede geldi?

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Ben de oradan sistem sipariş ettim. Ama daha gelmedi. Güvenilir bir site. Çunkü etbis e kayıtlı. Müsteri hizmeti de gayet iyi. Sagolsunlar çok yardimci oldular.

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir
3070 ti sistemlerinde ekran kartı vram 110 derecelere kadar çıkıyordu ve problem yaratıyordu sıcaklık değerlerinde problem var fakat bu ekran kartı modeli ile alakalı olabilir. site güvenilir ama 3070 ti sistemlerinde var bu sorun pc toplayan adam kanalına bak görürsün 10 kişide falan çıkmış

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
3070 ti sistemlerinde ekran kartı vram 110 derecelere kadar çıkıyordu ve problem yaratıyordu sıcaklık değerlerinde problem var fakat bu ekran kartı modeli ile alakalı olabilir. site güvenilir ama 3070 ti sistemlerinde var bu sorun pc toplayan adam kanalına bak görürsün 10 kişide falan çıkmış
Gigabytein tek bir modelinde olan bir sorun site gayet güvenilir alınabilir

emir1625

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Emir

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Hocam sistem geldimi
Hocam sistem malasef hala gelmedi. Gencergaming de bir sorun yok. Sorun sürat kargoda. Sistemim gencergaming tarafından sürat kargoya bırakıldı fakat kargom (3-4 gün oldu) hala yola çıkmadı. Sagolsunlar gencergaming musteri hizmeti konusunda cok yardimci oldu. Yani gencergaming tarafından oldukça memnunum. Galiba sürat kargonun bu sorumsuzlukları yüzünden çogu kişi mağdur olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sistem malasef hala gelmedi. Gencergaming de bir sorun yok. Sorun sürat kargoda. Sistemim gencergaming tarafından sürat kargoya bırakıldı fakat kargom (3-4 gün oldu) hala yola çıkmadı. Sagolsunlar gencergaming musteri hizmeti konusunda cok yardimci oldu. Yani gencergaming tarafından oldukça memnunum. Galiba sürat kargonun bu sorumsuzlukları yüzünden çogu kişi mağdur olmuş.
Ekleme: 19:30 civarında gencergaming e mesaj atmıştım bu kargo sorunu ile ilgili. 18:00 dan sonra kapalı olmalarına rağmen bana az önce cevap verdiler. Sorunu çözmüsler galiba. Yani özetle ben gencergaming den şu ana kadar memnunum. Ama şu kargo şirketini değiştirseler tadından yenmez.

Crawless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış
Salı günü siparişi verdim daha kargoya gelmedi bide kargo beklersem çok büyük bi süre geçicek Gencer iyi bı yer aslında ama şu sürat kargoyu değistirseler çok iyi olur gerçekten 😟

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Salı günü siparişi verdim daha kargoya gelmedi bide kargo beklersem çok büyük bi süre geçicek Gencer iyi bı yer aslında ama şu sürat kargoyu değistirseler çok iyi olur gerçekten 😟
Hocam şuan hazırlanma aşamasında mı sisteminiz?

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Buğra Çorbacı
Evet malesef daha yollamadilar
Hocam biraz beklemelisiniz malasef. Ben 1 hafta once sipariş vermiştim hala bekliyorum. Büyük ihtimalle sistemi test falan ediyorlardır. En azından öyle düsünuyorum.

Crawless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Barış
Hocam biraz beklemelisiniz malasef. Ben 1 hafta once sipariş vermiştim hala bekliyorum. Büyük ihtimalle sistemi test falan ediyorlardır. En azından öyle düsünuyorum.
Ben az önce müşteri temsilcisiyle konuştum sıra varmış. Bu yüzden biraz beklicez kargoya gelse direk gidip alırım yakınımızda ama daha 2 3 gün beklicez gibi duruyor umarım sistemlerimiz iyi gelir pişman olmayız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,071
Üyeler
140,140
Son üye
ErzurumluHeisenberg
Top Bottom