Neler Yeni

GENCERDEN SISTEM ALDIM

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Dün gece pch-velar sistem aldım sabah onaydaydi 11de hazırlanmaya geçmiş. Ne zaman kargoya verilir ve elime ulaşır. Aras kargo bu arada firma

Keyfen

80+ Bronze
montajlı istersen zaman alır 1 haftayıda geçebilir ama montajsız direk gönder dersen telefonla arayıp bana 1 gün sonra kargolamışlardı 2. gündede gelmişti kargo

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Dün gece pch-velar sistem aldım sabah onaydaydi 11de hazırlanmaya geçmiş. Ne zaman kargoya verilir ve elime ulaşır. Aras kargo bu arada firma
arkadaşında dediği gibi montajlama işi 1-2 hafta sürebilir.

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
montajlı istersen zaman alır 1 haftayıda geçebilir ama montajsız direk gönder dersen telefonla arayıp bana 1 gün sonra kargolamışlardı 2. gündede gelmişti kargo
montajli dedim konuştum musteri hizmetiyle 7-14 is gunu dediler

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,692
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Nihayet zamlanmadan almışsın. Hayırlı uğurlu olsun. Sıkıntısız sorunsuz senelerce kullan inş. Kargolama konusunda normalden biraz daha uzun sürebiliyor Gençer diye biliyorum. Ama dert etme aldın geçtin. Artık kafanı ee şimdi ne oynasam diye yormaya başlayabilirsin. ;)

Gokhanm32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Gökhan
Aynı sistemi aldım ben de. 10.is günündeyiz. Hala bir değişim yok. Hazırlanıyor görünüyor. Bugün e fatura gönderildi ancak durumunda bir değişiklik yok. Müşteri hizmetleri de 14 iş günü olmamış diyor sadece. Gencerin yavaş olduğunu duymuştum da 10 günde kargoya verilmesini beklerdim. Neyse sağlam gelsin de 1 hafta geç gelsin. İnşallah o taraftan bi gol yemeyiz.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
hazır sistem aldığında montaj uzun sürer ,kargodada kırılma olabilir diye. Elimle toplayıp satın aldım . Ama gel gör ki montajı yaptığımda işlemcim soğumuyor.Sıvı soğutucunun montajında veya macunu süremediğim için olabilir dediler. Bu yüzden teknik servise gidip yaptırmam gerekiyor. :(
Kısacası sağlam eline ulaşır umarım .

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Nihayet zamlanmadan almışsın. Hayırlı uğurlu olsun. Sıkıntısız sorunsuz senelerce kullan inş. Kargolama konusunda normalden biraz daha uzun sürebiliyor Gençer diye biliyorum. Ama dert etme aldın geçtin. Artık kafanı ee şimdi ne oynasam diye yormaya başlayabilirsin. ;)
sağolun hocam

ruzgarexe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
rüzgar karaytuğ
Aynı sistemi aldım ben de. 10.is günündeyiz. Hala bir değişim yok. Hazırlanıyor görünüyor. Bugün e fatura gönderildi ancak durumunda bir değişiklik yok. Müşteri hizmetleri de 14 iş günü olmamış diyor sadece. Gencerin yavaş olduğunu duymuştum da 10 günde kargoya verilmesini beklerdim. Neyse sağlam gelsin de 1 hafta geç gelsin. İnşallah o taraftan bi gol yemeyiz.
aynen öyle hocam bendede daha bi durum yok

Top Bottom