Neler Yeni

GENÇERGAMİNG PCH AİM sistem alıp, eline ulaşan var mı?

Valandir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muharrem Özen
Merhabalar. Pchocası YouTube kanalında sistem yayınlandıktan kısa süre sonra sipariş verdim sistemi. Ama hala hazırlanıyor olarak görünüyor. Bu sistemi ya da bu siteden yakın zamanda bir şey alıp ürünü kargoya verilen oldu mu? Ürünün geleceğine inanıyorum da kargo süresinin 2023 yılında bu kadar uzaması tuhaf geliyor.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Hazırlanıyor gözüküyorsa ve parasını ödediysen dert etme. 1-2 haftaya dağıtıma başlarlar. Bende abdullah abinin RX 6800 ünü ucuza getirmiştim gencer den. Hazırlanıyor yazıyorsa gelecektir kafaya takma. Ben kendimi yemiştim 2 hafta, gereksizce.

Valandir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muharrem Özen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hazırlanıyor gözüküyorsa ve parasını ödediysen dert etme. 1-2 haftaya dağıtıma başlarlar. Bende abdullah abinin RX 6800 ünü ucuza getirmiştim gencer den. Hazırlanıyor yazıyorsa gelecektir kafaya takma. Ben kendimi yemiştim 2 hafta, gereksizce.
Yine de maksimum 5 gün içinde gelmesi lazımdı sanki. Sanırım az kişi çalışıyor içerde. Bir de 27 yaşındayım ama çocuksu heyecan var yıllardır adam akıllı bir cihaz kullanamadığım için. Bu hafta içinde gelir umarım.

TaHao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Türk
Ben çıktığı gibi aldım hala hazırlanıyor diyor. sitesinde 15 iş gününe kadar uzayabilir dediği için sorun etmiyorum. 3 hafta bekleyeceğiz yani. Diğer taraftan bakın, eğer daha fp kasa bulursanız bu ürünü iptal edebilirsiniz kolayca :) rx 6700 mü aldınız bu arada yoksa yükselttiniz mi ekran kartını.

kaanlock

80+
ben gençer gaming üzerinden donanım arşivi sistem aldığımda elime 3 hafta sonra ulaştı

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Yine de maksimum 5 gün içinde gelmesi lazımdı sanki. Sanırım az kişi çalışıyor içerde. Bir de 27 yaşındayım ama çocuksu heyecan var yıllardır adam akıllı bir cihaz kullanamadığım için. Bu hafta içinde gelir umarım.
Hocam büyük indirimlere vs denk gelirseniz önceliği ona veriyorlar. Gencer daha küçük bi firma büyüyünce hallederler de, şimdilik bu şekil.

Valandir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muharrem Özen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben çıktığı gibi aldım hala hazırlanıyor diyor. sitesinde 15 iş gününe kadar uzayabilir dediği için sorun etmiyorum. 3 hafta bekleyeceğiz yani. Diğer taraftan bakın, eğer daha fp kasa bulursanız bu ürünü iptal edebilirsiniz kolayca :) rx 6700 mü aldınız bu arada yoksa yükselttiniz mi ekran kartını.
Rx6700 hocam. Büyük beklentilerim yok, işimi görür gibi. Ssd'yi 1 TB yaptım sadece. Yarın ikinci haftaya gireceğiz iş günleri bakımından. En geç cumaya kargolanır diyor Instagram sayfalarından konuştuğum kişi.

TaHao

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yunus Türk
Haftaya cumaya kargolancak aradım sordum.

Vaniliant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Batuhan Yüksek
Bana da bu hafta olmazsa haftaya pazartesi veya salı kesin kargolanır demişlerdi. maşallah herkese farklı bir şey söylüyorlar hangisi tutarsa 😅

Valandir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muharrem Özen
Bana da bu hafta olmazsa haftaya pazartesi veya salı kesin kargolanır demişlerdi. maşallah herkese farklı bir şey söylüyorlar hangisi tutarsa 😅
Bana bugün kargolanacak dendi ama takip kodu yine yok. Çok soru sordum adamlara. İnat edip bozuk, kırık bir şey yollamazlar umarım.

Top Bottom