Neler Yeni

Geniş masa önerisi yapar mısınız acaba

Raiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Bilgi
Arkadaşlar merhaba. Elimde 27 inç büyük boyutta monitor var. bu monitorun ebatlarına uygun geniş rahat bir masa istiyorum. biraz alçak olsun. butçem yaklaşık 2k. öneride bulunur musunuz lutfen

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Ceremical marka alabilirsiniz . Tek monitör ve + kasa koyacaksınız. 100-120 cm yeterli .
2 monitör + kasa koyacaksınız 150-160 yeterli

Raiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Bilgi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ceremical marka alabilirsiniz . Tek monitör ve + kasa koyacaksınız. 100-120 cm yeterli .
2 monitör + kasa koyacaksınız 150-160 yeterli
hocam monitor ve kasa koymayi dusunuyorum kasa vento vg07f mid tower atx olucak. ikisini de ağırlık bakımından kaldırır değil mi? ve genişlik açısından yeterli olur

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
hocam monitor ve kasa koymayi dusunuyorum kasa vento vg07f mid tower atx olucak. ikisini de ağırlık bakımından kaldırır değil mi? ve genişlik açısından yeterli olur
Masa kaldırır. Sıkıntı olmaz . Tek sıkıntı bu masalar sallanıyormus. Bu fiyata da zaten sallanmayan masa bulmak zor olur . Yanına destekleyecek birsey koyarsan o sıkıntıyı çözersin. Monitörün 70cm kasan 30 cm yer kaplasa 120 cm almani tavsiye ederim . Sıkışık durmaması için.

Raiga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Bilgi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masa kaldırır. Sıkıntı olmaz . Tek sıkıntı bu masalar sallanıyormus. Bu fiyata da zaten sallanmayan masa bulmak zor olur . Yanına destekleyecek birsey koyarsan o sıkıntıyı çözersin. Monitörün 70cm kasan 30 cm yer kaplasa 120 cm almani tavsiye ederim . Sıkışık durmaması için.
şey sorucaktım ne kadar sallantı yapar? çok hassas mıdır acaba? yoksa zorladığımızda mı sallantı oluyor?

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
şey sorucaktım ne kadar sallantı yapar? çok hassas mıdır acaba? yoksa zorladığımızda mı sallantı oluyor?
O kadar detaylı bilmiyorum. Deneyimlemedim . Sadece deneyenlerin yorumlarını söylüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kutlu
Reaksiyon 1000 yaptım hocam sebebini sormayın zevk

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,390
Üyeler
157,530
Son üye
EmiyaArtoria
Top Bottom