Neler Yeni

Gerçekten 1000 Mbps Alabilir miyim?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Berkecan Ergin
Hocam steam'dan 70 gb oyun indirirken saniye başıan 90 mb download almak gibisi varken diğerleri artık bizleri sarmaz :p ama 100 mb kesinlikle yine de bizim ülkemize göre o kadar kötü değil yerleşik operatör altyapısı olsa bile yine de iş gören bir tarife tabi ülkemize göre orası ayrı ama gerçekten hayatımda ilk defa saniye başına 90 mb download yapan bir interneti ilk defa canlı olarak yüz yüze görüyorum şu an da çok güzel bir şey
upload 20 işte. Bende iyi indiriyorumda neden daha iyisi olmasın :d :D Bana güzel mahalle söyle esenyurttan gerçi sakarya kocaeli ve çanakkale taşınma planımda var

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
Cidden 350 liraya bedava 1000/1000 simetrik internet. Umarım ülke geneldinde daha çok yaygınlaşır. Çoğu ilde 16 mbps internetin üstünde kullanan çok az. Fiyatı da pahalı anlam veremediğim şekilde. 300 400 liralara rezillik hizmet satın alıyoruz resmen. Fiberin yaygınlaşması ve insanların huzura kavuşması tek dileğim :peepokalp:
AtlantisNet'e geçmeden önce 50 mb vdsl kullanıyordum o kadar doğru söylüyorsunuz ki ülke olarak nelere geç kaldık... Umarım bu aşırı derecede yaygınlaşır ülkemizde ve devletimiz bu hizmetlere öncelik verir ve herkes rahat bir internet kullanım deneyimi yaşar.

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

Marchen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Balıkcı
hocam bende Esenyurt fatih mahallesinde oturuyorum. 6 aydır atlantisnet 1000/1000 kullanıyorum, çok nadir de olsa arada sırada kesilme oluyor kesilmeler 1 saat filan sürdü 1 saate hallediyorlar ama sadece 1 gün boyunca internet yoktu 1 gün daha internet olmasaydı ekip göndereceklerdi. Ama genel olarak ping ve hızdan memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
upload 20 işte. Bende iyi indiriyorumda neden daha iyisi olmasın :d :D Bana güzel mahalle söyle esenyurttan gerçi sakarya kocaeli ve çanakkale taşınma planımda var
Hocam barbaros hayrettin paşa mah ve piri reis mah. bu ikisi olabilir genelde aktif ve canlı yerler olarak geçiyor özellikle internet için taşınıyorsanız eğer atlantisnetin sitesinden bir sorgulayın derim.

Marchen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Balıkcı

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Uysal
hocam bende Esenyurt fatih mahallesinde oturuyorum. 6 aydır atlantisnet 1000/1000 kullanıyorum, çok nadir de olsa arada sırada kesilme oluyor kesilmeler 1 saat filan sürdü 1 saate hallediyorlar ama sadece 1 gün boyunca internet yoktu 1 gün daha internet olmasaydı ekip göndereceklerdi. Ama genel olarak ping ve hızdan memnunum.
Hocam doğrudur ne desem yalan olur 24 saattir bağlantım aktif 1 kere bile ne kopma nede hız problemi yaşadım paket loss inceledim %0 olarak görünüyor cmd üzerinde yine de bir sorun yaşarsam buraya yazacam iletecem ama şu an gerçekten bir sorun yok steam üzerinden 70 gb oyun iniyor şu an 90 mb download tamamen gereken hızı alıyorum umarım böyle devam eder. Bence sorunun tekrarlar ise müşteri hizmetlerini ara derim ilk aradığımda bana çok ilgili davrandılar sana mutlaka yardımcı olacaklarını umuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,158
Üyeler
156,297
Son üye
Hasogzl
Top Bottom