Neler Yeni

Getir Kötü Deneyim İndirimi - 50TL+Getirme ücreti yok

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Birkaç gün önce bir restoran değerlendirmesine 1 yıldız verdim normalde değerlendirme yapmam pek gerçekten berbattı :poop:
Bugün 5. yıl indirimi olan KEYİF40 kodunu kullanmak için girdim sepette bana ayrıca Kötü Deneyim İndirimi tanımlamışlar onu gördüm
Görsel ekliyorum alta
getir.jpg

Getirme ücretiyle 60TL indirimli oldu.
İndirim alacam diye işini iyi yapan restoran da 1 yıldız dayamayın bence :kekw:

Bundan sonra değerlendirmelerimi yapayım :)

Aykut D.

80+ Gold
Birkaç gün önce bir restoran değerlendirmesine 1 yıldız verdim normalde değerlendirme yapmam pek gerçekten berbattı :poop:
Bugün 5. yıl indirimi olan KEYİF40 kodunu kullanmak için girdim sepette bana ayrıca Kötü Deneyim İndirimi tanımlamışlar onu gördüm
Görsel ekliyorum alta
Alıntıyı görüntüle
Getirme ücretiyle 60TL indirimli oldu.
İndirim alacam diye işini iyi yapan restoran da 1 yıldız dayamayın bence :kekw:
Bunu paylaşmanız etik değil sizi memnun etmek için kupon vermişler sende insanları buna yöneltiyorsun . Getirde bu olayı yapmayı bırakırsa getir kupon tanımlamalı falan hatasını telafi etmedi gibisinden ağlamayın . Firmanın iyi niyetini kötüye kulanmayın .

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu paylaşmanız etik değil sizi memnun etmek için kupon vermişler sende insanları buna yöneltiyorsun . Getirde bu olayı yapmayı bırakırsa getir kupon tanımlamalı falan hatasını telafi etmedi gibisinden ağlamayın . Firmanın iyi niyetini kötüye kulanmayın .
Hocam zaten işini iyi yapan restorana 1 yıldız vermeyin diye yazdım

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Arif Çelebi
Dikkat dikkat vicdanınız konuşuyor 50 tl kupon kazanacaksınız diye restoranları kötülemeyin nasıl memnun kaldıysanız öyle puanlayın insanların ekmeği ile oynamayın teşekkürler

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Cem
ayıp olmasın diye 3 vermeye calısıyorum ama bazen bazısı cok kotu nasıl işletme ayakta kalıyor anlamıyorum diyorum kendimce 1 yıldız yapıstırırım artık begenmedigime...

Aykut D.

80+ Gold

ekşisözlükyazarıdeğilim

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
ragnar oğlu tarkan
getir bu ara sürekli kod veriyor zaten gerek yok kötüye bile 3 yıldız veriyorum bende emekten dolayı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom