Neler Yeni

Yardım Gıbırnete Geçilir Mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Altunbas
Arkadaşlar ailemin inatciligi yüzünden birkaç yıldır turktelekomun 24mbps internetini 135 TL ödüyoruz daha yüksek hızları daha ucuza veren bazı sağlayıcılar var gıbırnet ilgimi çekti sizce geçilir mi sorun yaşar mıyım kullanan birisi varsa deneyimlerini anlatırsa çok mutlu olurum başka bir öneriniz varsa 135tlye kadar düşünebilirim.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kesinlikle önermiyorum. Sorun yaşamayan da vardır elbet ama biz arkadaşlarla geçtik hiçbir firma bu kadar başımızı ağrıtmamıştı. Birkaç konuya da yazdım buraya uzun uzun yazmayacağım. Paket kayıpları, internet kopmaları vs. çok canımız yandı. Biraz fazla verin kurumsal bir firmayı tercih edin.

alex jensen

80+ Silver
Kesinlikle önermiyorum. Sorun yaşamayan da vardır elbet ama biz arkadaşlarla geçtik hiçbir firma bu kadar başımızı ağrıtmamıştı. Birkaç konuya da yazdım buraya uzun uzun yazmayacağım. Paket kayıpları, internet kopmaları vs. çok canımız yandı. Biraz fazla verin kurumsal bir firmayı tercih edin.
Kesinlikle sakin gecmeyin bende onermiyorum arkadasim gecti ucuz diye ***** 100tl veriyor 100mbe aldigi 65 70 cocugun interneti surekli kopuyor cildiriyor yani her gun ayni sey servis gelmek icin para istiyor bide ben kesinlikle onermem

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kesinlikle sakin gecmeyin bende onermiyorum arkadasim gecti ucuz diye ***** 100tl veriyor 100mbe aldigi 65 70 cocugun interneti surekli kopuyor cildiriyor yani her gun ayni sey servis gelmek icin para istiyor bide ben kesinlikle onermem
Sonunda sorun yaşayan biri.. Nette o kadar iyi yorumlar var ki şüphelenmeye başlamıştım artık. Yaşadığım sorunlar altyapı kaynaklı da değil 3 kişi farklı şehirlerdeyiz hepimiz aynı anda aynı sorunları yaşıyoruz. Gıbırın sunucularından kaynaklı sorunlar hepsi de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Eren Altunbas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Netspeed hakkında bir bilginiz var mı acaba

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Netspeed öneririm milenicom'a göre daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Enes Büyülü
Facebook
enes.buyulu.52
Twitter
enesbuyulu
Netspeed hakkında bir bilginiz var mı acaba
Sakın alma. Türknet fiyat artışı olunca NetSpeede geçtim 1 hafta mı 2 hafta mı ne dayanabildim. Sivasta oturuyorum Valorant ve diğer oyunlarda Türknette Frankfurt serverında 55 60 ping alırken NetSpeed de Türkiye serverında 55 60 almaya başladım. Destek kaydı oluşturdum müşteri temsilcisi uğraştı uğraştı hızınız sabt pinginizde aslında sabit bu iyi bişey gibi saçma sapan cğmleler kullandı. İnternetten video izleyip çözüm bulmamı dahi söyledi. NetSpeede geçmemle ayrılmam 2 hafta falan sürdü. Ucuz diye başka firmalara geçmeyin TürkNet candır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ibrahim
Netspeed Firmasını öneririm kullanıyorum gayet memmunum.Sorunuz varsa cevaplayabilirim.

rota1

80+
Millenicom kullanıyorum gayet memnunum. Sorunuz varsa cevaplarım. Netspeed 1 ay kullandım işkence gibi.

Top Bottom