Neler Yeni

Gigabayte B550M DS3H Bios Update korkusu

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
B550M DS3H (rev. 1.4) mb modelim budur.

Ben güvenli bir şekilde bios update yapmak istiyorum ama çekiniyorum çünkü elektrikler gittiği zaman sıkıntı yaşar mıyım diye tereddütteyim. Ups'im de yok. Elektrik gitse bile güvenli bir şekilde bios update yapabilir miyim ?

eren28tr

80+ Platinum
B550M DS3H (rev. 1.4) mb modelim budur.

Ben güvenli bir şekilde bios update yapmak istiyorum ama çekiniyorum çünkü elektrikler gittiği zaman sıkıntı yaşar mıyım diye tereddütteyim. Ups'im de yok. Elektrik gitse bile güvenli bir şekilde bios update yapabilir miyim ?
Muhtemelen senin anakartında bios flashback özelliği var rev 1.4te olması lazım gitse bile elektrik bios flashback ile tekrar yükleyebilirsin öyle olması lazım zaten elektrik gitmesi çok düşük ihtimal bios update yaparken ama elektrik yokken bios update yapamazsın tabi elektrik yok PC nasıl çalışacak.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen senin anakartında bios flashback özelliği var rev 1.4te olması lazım gitse bile elektrik bios flashback ile tekrar yükleyebilirsin öyle olması lazım zaten elektrik gitmesi çok düşük ihtimal bios update yaparken ama elektrik yokken bios update yapamazsın tabi elektrik yok PC nasıl çalışacak.
Bios flashback özelliği olup olmadığına nasıl bakıyoruz ? Elektrik gitse bile dememden kasıt şu elektrik gidip geldikten sonra tekrar kaldığım yerden devam edebilir miyim veya sorunsuz tekrar kurabilir miyim anlamında söyledim

eren28tr

80+ Platinum
Bios flashback özelliği olup olmadığına nasıl bakıyoruz ? Elektrik gitse bile dememden kasıt şu elektrik gidip geldikten sonra tekrar kaldığım yerden devam edebilir miyim veya sorunsuz tekrar kurabilir miyim anlamında söyledim
Evet kurabilirsin Q-flash desteği mevcut
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet kurabilirsin Q-flash desteği mevcut
Bios update yaparken elektrik gitse bile elektrik geldikten sonra bu şekilde kurabilirsin.

Top Bottom