Neler Yeni

Çözüldü✓ GIGABYTE 23.8" G24F-2 ya da LG 23.8" 24GN600-B

lebo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
Bütçe
5000
Arkadaşlar sizce hangisini almak daha mantıklı olacaktır.Asagiya linkini bırakacağım, n11'de LG olan gigabyte'a göre yaklaşık 1000tl daha ucuz kalıyor. Şuan ViewSonic bir monitör kullanıyorum ve TN panel olmasından dolayı renklerini hiç beğenmiyorum. Bu monitörler dışında başka tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim. Bütçe olarak esneyebilirim. Teşekkürler

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
Arkadaşlar sizce hangisini almak daha mantıklı olacaktır.Asagiya linkini bırakacağım, n11'de LG olan gigabyte'a göre yaklaşık 1000tl daha ucuz kalıyor. Şuan ViewSonic bir monitör kullanıyorum ve TN panel olmasından dolayı renklerini hiç beğenmiyorum. Bu monitörler dışında başka tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim. Bütçe olarak esneyebilirim. Teşekkürler

Gigabyte
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirim bekleyebilirsin genelde indirime giriyor

lebo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigabyte

İndirim bekleyebilirsin genelde indirime giriyor
Monitör panel olarak SS IPS olarak gözüküyor.Normal IPS panellere göre renklerde farklılık oluyor mu ? Monitörü laptop üzerinden bağlayacağım ve sadece HDMI girişi bulunuyor. Display port üzerinden bağlamıyor olmak herhangi bir sorun yaratır mı?

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
Monitör panel olarak SS IPS olarak gözüküyor.Normal IPS panellere göre renklerde farklılık oluyor mu ? Monitörü laptop üzerinden bağlayacağım ve sadece HDMI girişi bulunuyor. Display port üzerinden bağlamıyor olmak herhangi bir sorun yaratır mı?
SS(SuperSpeed) IPS normal IPS panelden 4 kat daha hızlı demek onun dışında panel yüzünden böyle bir sorun olacağını düşünmüyorum

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
LG olanı bilmiyorum gigabyte olan iyidir herkes öneriyor ancak 3700 e sürekli indirime düşüyor o monitör bu fiyata almayın. En azından 4000 dusmeyene kadar almayın.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Enes Bahadır

Lg diyorum kendimde kullanıyorum renkleri bariz çok daha canlı diğer monitörlerle yan yana koyduğunda mağazada deneme şansın varsa dene. LG GN650 B / LG gb600B / 24 GN65R bunlar aynı monitörler. Dediğim gibi mağazada deneyimleme şansın varsa dene. Kesin LG al.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bütçe olarak esneyebilirim. Teşekkürler
240Hz Odyssey G4 indirimde şuan, bu bütçede bu monitörleri alacağınıza biraz daha bütçenizi esnetip bu modeli tercih edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun

https://www.akakce.com/monitor/en-u...-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,2025431024.html geçen ekimde 3600 e almiştim baya zamlanmiş yav

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Mehmed emin Tosun

hocam gigabyte sürekli 3700e düşüyor bekleyip onu alabilirsin.

lebo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
240Hz Odyssey G4 indirimde şuan, bu bütçede bu monitörleri alacağınıza biraz daha bütçenizi esnetip bu modeli tercih edin.
Evet monitör fiyatına göre gayet iyi fakat dediğim gibi monitörü laptop üzerinden bağlayacağım.Laptop üzerinde sadece HDMI girişi bulunuyor.DP bulunmadığı için 144hz üzerinde alamayacağımı düşünüyorum.

Lg diyorum kendimde kullanıyorum renkleri bariz çok daha canlı diğer monitörlerle yan yana koyduğunda mağazada deneme şansın varsa dene. LG GN650 B / LG gb600B / 24 GN65R bunlar aynı monitörler. Dediğim gibi mağazada deneyimleme şansın varsa dene. Kesin LG al.
Ghosting vs. Herhangi bi problem ile karşılaştınız mı?

hocam gigabyte sürekli 3700e düşüyor bekleyip onu alabilirsin.
Evet dostum fakat kur aldı başını gitti.Bu yüzden tekrar indirime gireceğinden şüpheliyim

AOC'nin bu modelinin 24' olan versiyonunda şuan stok yok.Fakat stoklar yenilendiği zaman bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

YUNUS29

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
YUNUS
LG olanı Önceden Kullanmistim 3..4 farkli İps monitor kullandim ama LG kadar İyisine denk gelmedim... kesinlikle Tavsiye ederim.. Fakat Hdm İle Laptop da 144 hz Verirmi Orasini bilmem... bildigim kadari ile 144hz alman icin Dispilay port dan Goruntu almanlazim

lebo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren
LG olanı Önceden Kullanmistim 3..4 farkli İps monitor kullandim ama LG kadar İyisine denk gelmedim... kesinlikle Tavsiye ederim.. Fakat Hdm İle Laptop da 144 hz Verirmi Orasini bilmem... bildigim kadari ile 144hz alman icin Dispilay port dan Goruntu almanlazim
Kendi monitörümde hdmı üzerinden 144hz alabiliyorum.144hz'den sonra sorun olacağını düşünüyorum fakat 144hz kullanımda çoğu monitör hdmı üzerinden destekliyor

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Enes Bahadır
Ghosting vs. Herhangi bi problem ile karşılaştınız mı?
Ghosting yok monitörde. Alabileceğin monitörlerden arasında en canlı ve gerçek renklere sahip bir monitör budur bence. Dediğim gibi mağazaya gidip deneme görme şansın varsa git gözünle gör içine sinsin ve o şekilde tercihini yap.

Top Bottom