Neler Yeni

Gigabyte B550M DS3H rev1.4 ARGB özelliğini kullanma

cenngo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengizhan Özeyranoğlu
Arkadaşlar selam kasam Thermaltake S200 tg 650W80+ ARGB tempered glass mıd-Tower ATX siyah kasa bu. Anakartım ise Gigabyte B550M DS3H rev1.4. RGB Fusion uygulaması üzerinden ARGB'yi kontrol etmeye çalıştım ama renkler değişmedi. Renkler değişiyor fakat normal RGB. ARGB'yi nasıl kontrol edeceğim? Kule tipi soğutucum ARGB bir şekilde düzgün montajını yaptım, acaba kasa fanları yanlış yere bağlanmış vs olabilir mi ? RGB fusion üzerinden ne yaparsam yapayım bir türlü renkler değişmiyor.

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Can ŞİMŞEK
Arkadaşlar selam kasam Thermaltake S200 tg 650W80+ ARGB tempered glass mıd-Tower ATX siyah kasa bu. Anakartım ise Gigabyte B550M DS3H rev1.4. RGB Fusion uygulaması üzerinden ARGB'yi kontrol etmeye çalıştım ama renkler değişmedi. Renkler değişiyor fakat normal RGB. ARGB'yi nasıl kontrol edeceğim? Kule tipi soğutucum ARGB bir şekilde düzgün montajını yaptım, acaba kasa fanları yanlış yere bağlanmış vs olabilir mi ? RGB fusion üzerinden ne yaparsam yapayım bir türlü renkler değişmiyor.
senin anakartta argb girişi yokki, rgb girişi var sadece, şimdi baktım göremedim

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Oğuz
O anakarttan bende kullandım. Rgb fusion ile tam manası ile yakamıyordum. Yeşil veriyordum mavi yanıyordu mesela... Parçaların kendi yazılımlarını kullandım

cenngo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Cengizhan Özeyranoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin anakartta argb girişi yokki, rgb girişi var sadece, şimdi baktım göremedim
2 argb portu var diye biliyorum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

O anakarttan bende kullandım. Rgb fusion ile tam manası ile yakamıyordum. Yeşil veriyordum mavi yanıyordu mesela... Parçaların kendi yazılımlarını kullandım
o zaman sanırım thermaltakein appini mi indirmem gerekiyo

bi de uygulamaya giriyorum mesela rengi seçiyorum ama o seçtiğim rengi yapmıyor kendi kafasına göre renklerle dönmeye devam ediyo bu nasıl çözerim

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Can ŞİMŞEK

bi de uygulamaya giriyorum mesela rengi seçiyorum ama o seçtiğim rengi yapmıyor kendi kafasına göre renklerle dönmeye devam ediyo bu nasıl çözerim
girişler 4 pin 12v ise rgb dir, 3pin 5v ise argb dir, sendeki nasıl görünüyor

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
384
İsim
Oğuz
2 tane argb girişi var. Bendede aynı sorun vardı. Kafasına göre renk veriyordu. Diğer programlar ile çözdüm.

freygasm

80+ Gold
Anakartın revizyonlarında fark gösteriyor. 2 argb portlu revizyonu var. Soruna gelecek olursam signal rgb deneyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
917,036
Üyeler
142,211
Son üye
tekken001